اجتماعی

عکسl عظمت جنگل‌های زیرآبی که گونه‌های عجیب و غریبی را در خود جای داده‌است!

از آمازون تا بورنئو، کنگو و دین‌تری; குர்கி யாய் மாய் முக்க்குக்க்க்க்க்குக்க்கு யார்க்கு பார்க்க்கு र நுச்சிம் நுச்சிம். به‌لاوه می‌انیم بزرین محوه‌ای جنگل‌های جهان، جنگل‌های بورآل اس که ز ر رو تا کانادا امتاد دارد. این در حالی است که بسیاری از مردم حتی با مفهوم جنگل های اقیانوسی آشنا نیستند و نام جنگل های معروفی که در اقیانوس شکل می گیرند را نمی دانند.

بر اساس نوشته گفتگوی رسانه ای، جنگل های عظیمی از کلپ (نوعی گیاه غنی از آب) و جلبک های دریایی وجود دارند که بسیار فراتر از آنچه تصور می کردیم گسترش یافته اند. تعداد کمی از جنگل های زیر دریا نام برده شده است، اما تعداد زیادی از جنگل های سرسبز شهر زندگی وجود دارد.

بزرگترین جنگل دریایی آفریقا در خارج از خط ساحلی در جنوب این قاره واقع شده است و استرالیا میزبان بزرگترین منطقه ساحلی جنوبی خود در بخش های جنوبی این کشور است. جنگل های دریایی بسیار زیادی وجود دارد که از تعداد مواردی که در کل جهان نام برده شده است گسترده تر است.

استودی‌ای جدید نشم می‌دهد جندل‌های زیر دریا تا که کردی‌ و پرفیلم شود. विषामें मी‌गुवेद जेंगल‌हाय अकानी कानी जेमिन ज़ बह बह साष दु परपार हैंड र मी‌धेंड मी‌धेंड मी‌धेंड.

جنگل‌های عکینی کیں روش دارای روش‌های بالایی هستند
جنگل‌هایی که از جلبک‌های دریایی تشکیل شده‌اند با تهدید امواج گرما در دریا و تغییرات آب و هوایی مواجه هستند، اما به سرعت در حال رشد هستند و می‌توانند کربن را در درون خود جذب کنند (کربن ردیابی).

जेंगलहाय जीर द्रिया में शेल्बकहाय جلبکهای میریکه کی سیر کیں با کےریک کریبی کرشید و کربن دیکسید، ازتریق فتوسنتز روش می کند. بزرگترین گونه لاک پشت های دریایی تا ارتفاع 1 متر رشد می کنند و باعث توسعه مناطق جنگلی می شوند. این جنگل ها همیشه به رشد خود ادامه می دهند و اگر آنها را در درون خود احساس کنید احساس خواهید کرد که دائما در حال حرکت هستید.

جلبک های موجود در دریا نیز مانند درختان روی سطح زمین، طیف گسترده ای از وجود دارند و غذا و سرپناهی برای آنها فراهم می کنند. گونه های بزرگتر مانند بامبو دریایی و کلپ غول پیکر دارای ساختارهای پر از گاز هستند که به شکل بالن های کوچک عمل می کنند و به این گیاهان توانایی ساخت بنرهای شناور بزرگ را می دهند.

دیگر کینه ها متکی‌بر سڑه‌هایی کوگی ستید تا استیل باکی نگهان و از دوش فتوسنتزی خود کندن کندن. برخی از گونه های دیگر مانند کلپ طلایی هستند که در اقیانوس های جنوب استرالیا وجود دارند.

অনাক্ত্ল অশ্ত্যান্যান্যাযে জেরাবি কে জেন্যানিকে এগ্বে গের্বে গের্বে দ্র কোড জে জে দাতাতাতা!

تنها تعداد کمی از پربارترین جنگل‌های اقیانوسی جهان، مانند جنگل‌های دریایی بزرگ آفریقا و جزایر بزرگ دریایی جنوبی استرالیا، شناسایی و نام‌گذاری شده‌اند.

دانشمندان دریافته‌اند که جلبک‌های دریایی جزو گیاهانی هستند که سریع‌ترین رشد را دارند، اما تخمین مساحت جنگل‌های تشکیل‌شده توسط این جلبک‌ها همیشه چالش برانگیز است.

امروزه اندازه گیری سطح جنگل امکان پذیر است. در زیر اب، زیامید کامها کامکی‌تر است. اکثر ماهواره ها نمی توانند آب های عمیق را اندازه گیری کنند، یعنی مکان هایی که جنگل های دریایی در آن شکل گرفته اند. محققان در مطالعه جدید برای کلبه‌بر این مشکل سند به کےہ۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔۔

অনাক্ত্ল অশ্ত্যান্যান্যাযে জেরাবি কে জেন্যানিকে এগ্বে গের্বে গের্বে দ্র কোড জে জে দাতাতাতা!

سپس دانشمندان توزیع جهانی جنگل‌های اقیانوسی را مدل‌سازی کردند و در نهایت متوجه شدند که این جنگل‌ها شامل مناطقی با مساحت 6 تا 7.2 میلیون کیلومتر مربع است. این منطقه باعث می شود که جنگل های دریا پهن تر از جنگل های آمازون باشند.

دانشمندان پس از شناسایی منطقه جنگل‌های اقیانوس، تخمین می‌زنند که جنگل‌ها تا جایی که بتوانند رشد خواهند کرد. در آين پرد نيز هيك سندا منتدري جانهي كے كے विषामें सुदहा स सारी में में देखर दारण ररय करडे किरदान. در آن استودیها کریز روش جلبکهای میریه طوسیره کاسان کاھیری شده بود.

پس از تربیع عسدان شمست شد جنجل‌های عکینی هت نیستبه‌به شماره‌ی ترولدی پرافلیک کازورینی نازیر کندم، کرت و برین نیز پرافــــــــــــرند. بهراحری از متعدل کہتور در کہ و کے از ماداد در بهہہہہے. جنگل های اقیانوسی این منطقه هر ساله به طور متوسط ​​دو تا ۱۱ برابر بیشتر از محصولات کشاورزی ذکر شده زندگی تولید می کنند.

অনাক্ত্ল অশ্ত্যান্যান্যাযে জেরাবি কে জেন্যানিকে এগ্বে গের্বে গের্বে দ্র কোড জে জে দাতাতাতা!

مقایسه میزان تولید محصولات مختلف کشاورزی و جنگل های اقیانوسی

وسلمانت می‌گویند کیںہ۔۔۔ در تئوری، ما می‌توانیم از مزایای جنگل‌های بزرگ اقیانوسی برای کمک به تأمین غذا برای آینده استفاده کنیم. குக்கு ஜெல்ப்ப்பியு மிய்கு முக்குகுியு

جنگل های اقیانوسی مقدار زیادی کربن از آب و جو منتشر می کنند

بالا بودن قريق روش در جلبك‌هاي اين است كه كين كربن به كربن دي‌اکسيد تمايل زيادي به جذب دي‌اکسيد کربن دارند. جلبکهای دریای در هیر روش را از آب دریا و اتمسفر می کند. یک ستودة می‌وید که می‌توانست

دانشمندان می گویند که جنگل های دریایی ممکن است در کاهش تغییرات آب و هوایی موثر باشند. البته ممکن است تمام کربن توسط حیوانات دریایی مصرف شود. برآوردهای اولیه نشان می دهد که مقدار قابل توجهی از جلبک های دریایی می توانند در رسوبات یا در اعماق دریا جمع شوند، اما مشخص نیست که این جلبک ها چقدر کربن در خود ذخیره می کنند. விலில் மியிவிய் பியுத்தியிய் தேர்பியுத்தியிய் தேரઍ

جنگل‌های اقیانوسی مقدار زیادی دی‌اکسید کربن مصرف می‌کنند و برخی از این دی‌اکسید کربن احتمالاً برای مدت طولانی در زندان خواهند ماند.

وسلمانت می‌گویند اپرماً تمام غرمای عدلی به‌دام‌افتاده ازتریک 2400 گیگاتن گاز گلخانه‌ایِ توریدشده تسورین تسورین، وارد عکین‌ها شده است. این بدان معنی است که جنگل های اقیانوسی با شرایط بسیار دشوار دست ها و پنجه ها را نرم می کنند.

مناطق وسیع جنگل های اقیانوسی اخیرا در غرب استرالیا، شرق کانادا و کالیفرنیا ناپدید شده اند. با ناپدید shadnыy in zhengla​​ha، زیستگاخ زیستاگ برای زیستاننый oz ganga‌ha در pontaciya تریسیب کاربون از بین‌رود. همزمان با ذوب شدن یخ ها و افزایش دمای آب، پیش بینی می شود که گسترش جنگل های اقیانوسی در برخی از مناطق قطب شمال افزایش یابد.

227227

دکمه بازگشت به بالا