ورزشی

عکس| کری‌خوانی وزیر ورزش عربستان برای مسی!

به گزارس خبرگزاری مجله لوکس؛ دومین دیدار تورنمنت سه جانبه جام فصل ریاض میان النصر و اینترمیامی با پیروزی پر گل نماینده عربستان به پایان رسید و زردپوشان شهر ریاض در غیاب رونالدو موفق شدند که اینترمیامی و یاران مسی را با نتیجه 6 بر صفر شکست دهند.

به گزارش ورزش سه، این مسابقه در استادیوم جدید کینگدام آرنا، ورزشگاه اختصاصی الهلال برگزار شد. لیونل مسی نیز از دقیقه 83 و زمانیکه بازی با نتیجه 6 بر صفر در جریان بود، وارد زمین شد. نکته جالب، کری خوانی وزیر مطرح عربستانی برای تیم حریف بود.

ترکی آل شیخ وزیر و رئیس هیئت مدیره اداره کل سرگرمی عربستان سعودی که سازنده این استادیوم مدرن به شمار می رود، مالکیت باشگاه آلمریا اسپانیا را نیز برعهده دارد و مجری اصلی برگزاری فستیوال جام فصل ریاض است و از درجه و جایگاه بسیاری بالایی در این کشور برخوردار است.

عکس| کری‌خوانی وزیر ورزش عربستان برای مسی!

ورزشگاه جدید الهلال دارای مانیتورهای بسیار بزرگی است که از سقف ورزشگاه آویزان شده و از تمامی جهات، قابل مشاهده است. در دقیقه 84 مسابقه بود که کارگردان تلویزیونی، چهره مسی را به تصویر کشید و در ادامه نیز، چهره ترکی آل شیخ به روی مانیتورها نقش بست.

در این لحظه، رئیس اداره کل سرگرمی عربستان دستانش را برای نشان دادن عدد 6 بالا آورد تا اینکه شکست سنگین اینترمیامی را به هواداران این تیم و مسی یادآوری کند و برای آنها کری خوانی کند. حرکتی که با تشویق شدید هواداران حاضر در ورزشگاه همراه شد.

۲۵۸ ۲۵۸

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا