حوادث

عکس| محبوس شدن خرسی در زیر زمین یک خانه؛ پناه حیوان در برف و سرما

آفتاب‌‌نیوز :

یکی از ساکنان کالیفرنیا با گروه امداد حیوانات تماس گرفت و از آنها خواست که خرسی را از خانه‌اش بیرون کنند. از طرفی خرس نگون‌بخت که وارد زیرزمین خانه شده بود، در آنجا گیر افتاده بود و نمی‌توانست بیرون برود.

مالک خانه شب‌هنگام متوجه وجود خرسی در زیرزمین خانه‌اش شد و از یکی از کارکنانی که در انجام دادن کارهای خانه به او کمک می‌کرد، خواست تا خرس را از خانه دور کند.

او هم پس از کلی سروصدا راه انداختن دید که خرس واکنشی نشان نمی‌دهد و با خود فکر کرد، خرس رفته است. بنابراین برای اینکه خرس دوباره وارد زیرزمین خانه نشود، جلوی در ورودی زیرزمین را که به فضای باز راه داشت با سیم‌های ضخیم بست و رفت.

صبح روز بعد یکی از همسایگان خرسی را دید که قصد دارد از زیرزمین خانه همسایه‌اش بیرون بیاید اما به‌دلیل وجود سیم‌ها نمی‌تواند و محبوس شده است.

وقتی مالک خانه از این موضوع خبردار شد، با نیروی امداد حیوانات تماس گرفت و از آنها کمک خواست. خوشبختانه نیروی امداد بدون اینکه کسی یا مهمان ناخوانده این خانه کالیفرنیایی صدمه ببیند، خرس را گرفته و به محل زندگی خود بازگرداند.

عکس| محبوس شدن خرسی در زیر زمین یک خانه؛ پناه حیوان در برف و سرما

 

گروه تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با هنر روایتگری هستم. قصه‌گویی بازیگوشانه و قدرت تجسم آن را دارم تا خوانندگان را به دنیای جذاب رویدادها بکشانم.
دکمه بازگشت به بالا