عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید

به گزارش خبرگزاری مجله لوکس؛ مهدی مهدوی‌کیا در مراسم قرعه‌کشی مرحله سوم مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶، اظهار کرد: هدف برای همه مشخص است و همه روی هدفشان تمرکز دارند. کشورهایی داریم که تابحال در جام جهانی نبوده اند و حالا شانس آن را دارند که برای اولین بار آن را تجربه کنند چرا که جام جهانی برای اولین بار با ۴۸ تیم برگزار می شود و این یک فرصت بزرگ برای تیمهای آسیایی است.

او در درباره گل خود به آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ هم گفت: روز بزرگ و لحظه بزرگی در زندگی‌ام بود. اولین پیروزی ایران در تاریخ جام جهانی رقم خورد. جو فوق العاده‌ای در ورزشگاه بود که هرگز آن را فراموش نخواهم کرد.

مهدوی‌کیا همچنین در مورد همگروهی ایران با قطر و ازبکستان گفت: گروه A با حضور ایران قطر ازبکستان و همچنین گروه C با حضور تیمهای ژاپن، عربستان و استرالیا گروه‌های سختی هستند. البته در فوتبال بازی آسان و گروه آسان نداریم و مطمئن شاهد شگفتی خواهیم بود.

عکس| دست مهدوی کیا به جام جهانی رسید

مهدوی‌کیا همچنین گفت: من ۴ بار در این سطح بازی کرده‌ام. پیشنهاد من به بازیکنان خیلی واضح است؛ از بازی ها لذت ببرید بهترین عملکرد را داشته باشید و در نهایت اینکه در زمین مسابقه برای ملت و کشور خود بجنگید.

257 251

دکمه بازگشت به بالا