ورزشی

عکس| استقبال بی‌سابقه هند از شاعر فوتبال

رونالدینیو، برنده توپ طلای ۲۰۰۵، که در دنیای فوتبال با لقب شاعر فوتبال شناخته می‌شود، برای افتتاح آکادمی فوتبالش به کلکته در هند سفر کرده است.

او در دومین روز سفرش به هند از مجسمه دیه‌گو مارادونا در این شهر دیدن کرد و با اهدای تاج گل یاد اسطوره بزرگ آرژانتینی را گرامی داشت.

رونالدینیو در هند با استقبالی گسترده و غیرمنتظره مواجه شده است. امروز او با حضور وزیر ایالت بنگال غربی برای بازدید از مجسمه مارادونا حاضر شد.

کلکته پایتخت فوتبال هند شناخته می‌شود و بیشترین جمعیت فوتبال‌دوستان این کشور را در خود دارد. هزاران نفر از مردم کلکته برای استقبال از رونالدینیو در خیابان‌ها حضور داشتند. در بخشی از این مراسم رؤسای دو باشگاه شهر کلکته، بنگال شرقی و موهون باگان پیراهن‌های باشگاه‌های خود را که نام رونالدینیو روی آنها چاپ شده بود به ستاره سابق فوتبال برزیل اهدا کردند.

عکس| استقبال بی‌سابقه هند از شاعر فوتبال

عکس| استقبال بی‌سابقه هند از شاعر فوتبال

۲۵۱۲۵۱

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا