سلامت و دانش

عکس‌های لو رفته سامسونگ را عصبانی کرد

سامسونگ در ۱۷ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۲۷ دی ۱۴۰۲) رویداد گلکسی آنپکد را برگزار و از سه مدل گوشی‌ گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا و چند محصول دیگر رونمایی می‌کند.

با اینکه چند روز تا رونمایی سری اس ۲۴ باقی مانده، تاکنون بسیاری از مشخصات و حتی تصاویر گوشی‌های پرچمدار سامسونگ لو رفته است.

بیشتر بخوانید:

در همین راستا، سامسونگ تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تصاویر فاش‌شده از گوشی‌های جدیدش را تا زمان برگزاری مراسم رونمایی، از دسترس خارج و از درز اطلاعات گوشی‌های پرچمدارش تا زمان برگزاری گلکسی آنپکد، جلوگیری کند.

برخی از تصاویر لورفته از سری گلکسی اس ۲۴ در پلتفرم ایکس، به سرعت از دسترس خارج شده‌اند و به کاربران نمایش داده نمی‌شوند.

آخرین پست منتشرشده ایوان بلس در ایکس، فردی که برخی از اطلاعات سری جدید گوشی سامسونگ را فاش می‌کرد، دیگر نمایش داده نمی‌شود. این اتفاق معمولاً زمانی می‌افتد که پست منتشرشده از سوی مالک حقیقی، اخطار حق نقض کپی رایت دریافت کند.

با این حال، برخی از منابع مشهور دنیای فناوری پست منتشرشده‌ی ایوان پلاس را دیده‌اند و آن را بازتاب داده‌اند.

حساب کاربری Ice Universe، از جمله منابع سرشناس در ایکس، اعلام کرده است که جدیدترین مدل‌های گوشی‌ سامسونگ با رنگ‌های سبز و آبی و فریم مشکی روانه بازار می‌شوند. همچنین بسیاری از افشاگران اعلام کرده‌اند که قیمت گوشی های سامسونگ نسبت به نسل قبل تغییری نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

۵۸۵۸

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا