ورزشی

علی پاکدامن: مدال برنزم را تقدیم ملت شریف ایران می‌کنم  – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، علی پاکدامن که شامگاه یکشنبه در پایان دیدارهای انفرادی جام جهانی مجارستان موفق به کسب مدال برنز شد و اولین مدال جهانی ورزش در سال جدید را به نام خود و شمشیربازی به ثبت رساند، در مورد عملکردش در این رویداد توضیح داد.

وی با یادآوری اینکه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ همراه با دیگر اعضای تیم ملی اسلحه سابر عازم مجارستان شد، گفت: سه روز تمرین در بوداپست داشتیم سپس وارد مسابقات شدیم و در بخش انفرادی رقابت با حریفان را آغاز کردیم.

وی با تاکید بر اینکه جام جهانی مجارستان از قدیمی ترین رویدادهای جهانی و آخرین ماراتن برای توزیع سهمیه تیمی المپیک است، خاطرنشان کرد: ۲۶۹ نفر در این جام شرکت داشتند، رقابت ها از حساسیت بالایی برخوردار بود و من به لطف خدا توانستم صاحب مدال برنز شوم.

این ملی پوش اسلحه سابر اشاره ای به رقابت های خود داشت و تصریح کرد: سه نفر از حریفانی که شکست دادم جزو بازیکنان عنوان دار بودند، در جریان مسابقات بازیکنی از مجارستان را شکست دادم، سپس نماینده ایتالیا را شکست دادم که نقره المپیک، چهار مدال قهرمانی جهان و چند مدال جام جهانی را در کارنامه دارد. در مرحله ۱۶ نفره بازیکن فرانسه که کاپیتان تیم ملی این کشور است را از پیش رو برداشتم و در مرحله هشت نفره هم «اوه» کره ای که صاحب طلای المپیک و جهان است را با شکست مواجه کردم.

وی تاکید کرد: در مرحله نیمه نهایی نتوانستم عملکرد قابل قبولی داشته باشم و شکست خوردم و اینگونه صاحب مدال برنز شدم.

علی پاکدامن با بیان اینکه این مدال را تقدیم ملت شریف ایران می کنم، گفت: امیدوارم سالی پر از مدال برای کشورم به ویژه در بازی های المپیک باشد.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا