ورزشی

ظهور ستاره‌ای جوان در «اول پارک»/ ناپولی اولین فینالیست سوپرجام ایتالیا

دو تیم ناپولی و فیورنتینا در چارچوب مرجله نیمه‌نهایی سوپرجام ایتالیا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی ناپلی‌ها به پایان رسید.

به گزارش مجله لوکس، فدراسیون فوتبال ایتالیا در این فصل تصمیم گرفت روال اسپانیایی‌ها را دنبال کند و سوپرجام را با ۴ تیم در عربستان برگزار کند.

در اولین بازی ناپولی و فیورنتینا در اول پارک، ورزشگاه اختصاصی النصر به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی مقتدرانه و ۳ بر صفر شاگردان ماتزاری به پایان رسید.

گل اول بازی را سیمئونه در نیمه نخست به ثمر رساند و شاگردان ایتالیانو پس از گل یک پنالتی را از دست دادند و در دقایق پایانی نیمه دوم ماتزاری زربین جوان را به زمین فرستاد و او در ۱۰ دقیقه پایانی موفق به ثبت یک بریس به یاد ماندنی شد تا حکم فینالیست شدن ناپلی‌ها را امضا کند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا