اجتماعی

طرح ضربتی برخورد با سرقت در تهران کلید خورد

فرمانده پایتخت پایتخت از ابتدای پروژه، پایتخت را پیش روی خود گذاشت.

بر اساس این گزارش، سردار حسین رحیمی گفت: جرم سرقت در دستور کار قرار دارد و به محض وقوع هرگونه سرقت، پیگیری موضوع و دستگیری سارقان ضروری است.سرعت خودرو رفع می شود.

رئیس کلانتری پایتخت گفت: ماموریت پایتخت برخورد جدی با سرقت، خشونت و سرقت است.

سردار رحیمی گفت: به شهروندان این اطمینان را می دهیم که با تمام توان برای مقابله با سارقان و سارقان به میدان آمده اند و نزد این افراد اقتدار دارند که با عملکرد خود امنیت و آرامش خاطر و احساس امنیت برای شهروندان

رئیس کلانتری پایتخت با اشاره به اینکه پلیس و ماموران پلیس تخصصی عمدتا در برخورد با سارقان و برخورد با پدیده سرقت فعالیت دارند، ادامه داد: .

فرماندهی اداره کل شهر تهران با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای کاهش حضور 110 نفر در محل های اعلام شده انجام شده است، گفت: اقدامات مقابله ای دائمی با سرقت های پایتخت انجام می شود. نگرانی های شهروندان را مطرح کنید و انشالله شهروندان عزیز پایتخت از نتیجه این طرح به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بسیاری از سارقان خرد و حتی برخی زورگیران به دلیل مصرف مواد مخدر مرتکب سرقت و زورگیری می شوند، گفت: معتاد سرقان صرفاً به مدت حداقل 6 ماه دستگیر می شود. بازداشتگاه و سپس متهم شد

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا