فرهنگ و هنر

صاحبان پلتفرم‌ها آموزش می‌بینند – مجله لوکس

ساترا با همکاری دانشگاه صداوسیما در نظر دارد نهمین دوره‌ آموزشی «مدیریت رسانه» و «مهارت ارزیابی محتوا» را به‌منظور ارتقاء و توانمندسازی رسانه‌های دارای مجوز از این سازمان برگزار کند.

به گزارش مجله لوکس به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی (ساترا)، ثبت‌نام دوره‌های آموزشی «مدیریت رسانه» و «مهارت ارزیابی محتوا» با هدف توانمندسازی رسانه‌های دارای مجوز از ساترا، از امروز (۲۵ دی‌ماه) برای مدیران و رابطان رسانه‌های صوت‌ و تصویر فراگیر آغاز می‌شود؛ این دوره از روز دوشنبه دوم بهمن‌ماه شروع خواهد شد و تا ۱۵ اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

در این دوره‌ بر اقدامات و تجربیات آموزشی در سطح ملی و بین‌المللی، ملاحظات بومی و هنجاری تولید محتوا، انطباق و پیوستگی سرفصل‌های آموزشی با حوزه فعالیت فعالان حوزه صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی و توجه به نیازهای عمومی و تخصصی مدیران و رابط‌های محتوایی رسانه‌ها تاکید شده است.

این دوره‌ که بخشی از فرایند صدور قطعی مجوز فعالیت رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر خواهد بود به‌صورت ترکیبی (حضوری – مجازی) ذیل آموزش‌های آزاد دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد و در پایان دوره به دانش‌پذیرانی که موفق به کسب نمره لازم در ارزشیابی شوند، مدرک معتبر از دانشگاه صداوسیما و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا می‌شود.

انتهای پیام

انتشارات فرهنگ و هنر

از ترکیب کلماتی منتقی و فرهنگ غنی، جادوی زبانی را بر شما تمرین می‌کنم.
دکمه بازگشت به بالا