ورزشی

شگفتی بزرگ تیم لیگ یکی در جام حذفی

به گزارش خبرگزاری مجله لوکس؛ تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و چادرملوی اردکان از ساعت 16 امروز (جمعه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف هم رفتند که تقابل آنها در پایان به برتری یک بر صفر چادرملو انجامید.

تک گل این دیدار را علی طاهران در دقیقه 8+90 به ثمر رساند تا شاگردان سعید اخباری به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند. بدین ترتیب فولاد خوزستان نیز به سرنوشت صنعت نفت آبادان دچار شد و دومین تیم لیگ برتری حذف شده از جام حذفی لقب گرفت.

تا به اینجا صعود تیم‌های پیکان تهران، فجرسپاسی شیراز، مس کرمان، مس سونگون، سایپای تهران، گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان، استقلال ملاثانی و چادرملوی اردکان به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال حذفی باشگاه‌های کشور قطعی شده است.

همچنین دیدار امروز چوکای تالش – تراکتور تبریز که قرار بود از ساعت 14 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شود به دلیل عدم‌حضور تیم چوکا به انجام نرسید تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد این بازی تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

این مرحله از رقابت‌ها فردا با برگزاری سه دیدار طبق برنامه زیر دنبال خواهد شد:

ملوان بندر انزلی – شهر راز شیراز، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندر انزلی
نساجی مازندران – آلومینیوم اراک، ساعت 15، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر
هوادار تهران – استقلال خوزستان، ساعت 15، ورزشگاه شهدای پاس قوامین تهران

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا