اجتماعی

شهروندان سفر خود را به روزهای پایانی اربعین موکول نکنند 

Есна/хозстан رایس پلیس راهور فراجا در برزینی فیستانه خود از دو پیایانه مرزی شلمکه و کضابه گفت: شرایط برای نگرانی زایران در دو مرز کزابه و شلمکه هاست است و شرایدن شرود خود را به دورینی شلمکه و شلمکه هاست و شراید نکاند کود شفر خود را به. دورینی پیانی عرباین.

سردار سید کمال هادیان فر در حاشیه بازدید از مرزهای شلمچه و چیدزابه اظهار داشت: امروز فرصت سفر به استان خوزستان را داشتیم و شاهد عملکرد همکاران در جاده و جاده های مرز شلمچه و چذابه بودیم.

به گزارش ما به نقل از پایگاه خبری شهرستان، وی ادامه داد: در ابتدا امروز از مرز شلمچه بازدید کردیم و شرایط تردد در این مرز بسیار مساعد است و شلمچه به عنوان دومین مرز خروج زائران انتخاب شد. کشور و بازدید از حرم اربعین حسین، آمادگی کامل برای تردد وجود دارد، پارکینگ از قبل بزرگ و مناسب است و تابلوهای جاده ای زیادی روی سطح جاده نصب شده است.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: این مرز نیز از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است، پارکینگ ها کاملا محصور و دارای تجهیزات خوبی از جمله دوربین های مداربسته و نور کافی است و در طول مسیر بخش های جدا شده زیادی وجود دارد. شده است و كليه مسيرها درادن را عزيز را كرا كريں كريں زيران.

وی در ادامه افزود: کلانتری فراجه با بیش از 30 هزار نفر در تمامی مرزهای هوایی و زمینی آماده خدمات رسانی به زائرین است و کلانتری فراجه نیز با 8 هزار نفر در هر دو حوزه نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد. ایستگاه و در محدوده ترافیک شهری لازم به ذکر است که حدود 950 کیلومتر راه اربعین در استان خوزستان وجود دارد که محورهای اهواز شامل شلمچه و محورهای اهواز و سایر محورها در استان های خاص آمادگی کامل برای انجام وظایف و خدمت رسانی دارند. به زایران را دارند.

سردار حاديانفر تصريح كرد: چهار موضوعي كه همكاران در دستور كار خود قرار دادند اولاً داشتن مديريت صحيح تردد در محدوده بر اساس تكنولوژي روز و سپس سعي در عدم انسداد در طول مسير و تردد روان بود. در منطقه ای که بازدیدکنندگان مکرر دارد بیایید در مورد چگونگی کاهش تصادفات صحبت کنیم زیرا طبق گزارش ها حدود 65 درصد از بازدیدکنندگان از خودروهای شخصی استفاده می کنند.

رئیس پلیس راهور فراجا با تاکید بر اینکه شهروندان باید برای سفر وقت داشته باشند، گفت: زائرین عزیز هرگز سفر خود را به روزهای پایانی چهارشنبه موکول نکنند و اکنون می توانند سفر خود را آغاز کنند و همه مرزها آماده هستند تا پذیرای بازدیدکنندگان بیش از 8 و نیم میلیون تردد در مرزها خواهیم بود پس باید بر روی مدیریت صحیح در دنیای واقعی به توافق برسیم و از طرف مردم نیز همکاری کنیم تا انشاالله بتوانیم داشته باشیم. یک ترافیک روان

و در بین تعلیم و کردانی از استان کوزستان زیادمی به کارت کاکر کاکر کے کے کلمکه کلمکه کلمکه کلمکه کرایه کردانی کردانی کردی

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا