بین الملل

سی‌ان‌ان: گفت‌وگوهای سخت برای آزادی اسرا از غزه در جریان است

در حال حاضر آمریکا، رژیم صهیونیستی، قطر، مصر و حماس در حال گفت‌وگو در رابطه با آزادی اسرا هستند.

یک منبع به سی‌ان‌ان گفت که همگی امیدوارند هرچه زودتر گروه بزرگی از اسرا آزاد شوند و رژیم صهیونیستی در حال اعمال فشار برای حصول برنامه‌ای جامع‌تر برای آزادی گروه بزرگ‌تری از اسرا توسط حماس است.

رسانه آمریکایی گزارش داده رژیم صهیونیستی تا این لحظه از انجام عملیات زمینی بزرگ در غزه خودداری کرده و واشنگتن، این رژیم را برای به تاخیر انداختن عملیات خود جهت فراهم کردن فرصتی برای آزادی اسرا تحت فشار قرار داده است.

هفتم اکتبر جاری جنبش حماس عملیات «طوفان الاقصی» را با شلیک صدها موشک از نوار غزه و عملیاتی ویژه شامل حمله به چندین شهرک در نزدیکی غزه آغاز کرد و در ادامه درگیری‌هایی در خیابان‌های این منطقه میان مبارزان فلسطینی و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی شکل گرفت.

طبق گزارش رسانه‌های صهیونیستی حداقل ۲۰۰ صهیونیست در اسارت نیروهای مقاومت در غزه هستند.

این در حالی است که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی حملات هوایی شدیدی را علیه نوار غزه و مردم فلسطین صورت داده‌اند که تا امروز تعداد شهدا به بیش از ۵۰۰۰ نفر رسیده و بیش از ۱۴ هزار نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.

جنبش حماس تاکنون چهار اسیر را به دلایل بشردوستانه آزاد کرده است.

310310

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا