اجتماعی

سهل‌انگاری موجب آتش سوزی در جنگل‌های نکا شد

عسنا/مازندران فرماندار با اشاره به سطحی بودن آتش سوزی در منطقه گفت: در این فصل جنگل خشک است، آب انبار آماده آتش است، شکارچیان و مسافران در جنگل حضور دارند و همچنین در حال انجام اقدامات لازم برای آتش سوزی است. آتش را روشن کن پیدا کرده و بھش جادی از فیلیسی فازیک دکر هریک شود.

عبدالرضا بابایی در گفت و گو با مجله لوکس، گفت: به ویژه آخرین اقدامات برای اطفای حریق در جنگل های شرق مازندران، منطقه ای کوهستانی، دارای شیب زیاد و صعب العبور در چنین شرایط جغرافیایی، همراه با باد شدید و آتش سوزی است. و همچنین دشواری کنترل، کنترل و خاموش کردن آتش.» را خرید می‌کرد

شهرستان شهرستان نکا، افزود: با تلحة فولكة إمدادي هلال احمر، اضطرار، منابع طبيعي، بسيج مردوني در زجاجة و با ذكس از يك فروند بالغ ائش زجاجة لايي هزار جريب نكا و توسكا كشمه غلوقا شد.

این مسئول گفت: در این فصل جنگل خشک است و آب انبار مستعد آتش سوزی است. شکارچیان و مسافران در جنگل حضور دارند و برای روشن کردن آتش نیز قدم برمی دارند.

بابایی حفظ منابع طبیعی و مواهب خدادادی را واجب دانست و از مردم خواست: به منظور احترام متقابل به طبیعت و حفظ محیط زیست صبر کنید تا پس از شکار و اوقات فراغت در جنگل، آتش روشن شده توسط مردم به طور کامل خاموش شود. وزش باد هذا به‌روست منجلی، شید اتش سوزی در گوستره غوریفی گافت و نبودی کین‌های فیتی و جانوری نشویم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا