عمومی

سلام دوباره زنان به استادیوم آزادی/دختران آبی خوشحال آمدند، خوشحال‌تر برگشتند

بانوان و دختران ایرانی در آخرین روز توانستند برای اولین بار یک بازی فوتبال در چارچوب لیگ برتر فوتبال ایران را در ورزشگاه تماشا کنند و تیم محبوب خود را تشویق کنند. تیم فوتسل استیکل نیز با برد یک بر سفر استبر مس کرمان دوکران هوادار ابی‌بوش شهرد در استادیوم را کا کند به و بدرقه کند.

مجله لوکس پلاس – کبریا حسین زاده:«به شوهرم گفتم تا وارد استاديوم نشم و روي كاكيم نشيم باورم منيست. وقتی رسیدم از نصف شب چیزی نفهمیدم و فقط نفهمیدم.

a يكين از بندرعباس با برادرش و اذهيز از يزد با درشه شده است تا براي اولين بار برا مفتوبال ليگ برتر ايران را از برك و در استاديوم ازادي را ازديند.

بایکی هونو هم باورشان نمی شود وارد استادیوم ازادی شده اند و دوکرانی هم بیدا می شود می کنده می کند و شک شوک می زند.

سلام دبر زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

آشنایی با موارد ممنوعه

بانوان برای هوزر در استادیوم ازادی و توکنگ یک از لاگی برتر ایران (استکلل تهران و مس کرمان) باید از شخس کیت بدنی ترافر کند که سه کیت بدنی است.

دروازه اول در ورودی پارکینگ است. گیت دیگر بیلیت بیلیت است و بید از اولین گیت بیلیت بدنی; همراه داشتن لوازم آرایش، بطری یا ظروف آب، دستمال کاغذی، پاوربانک، شارژر و حتی کاغذ و وسایل اتوماتیک ممنوع است و کسانی که این اقلام را به همراه دارند باید صندوق اماناتی را تحویل دهند که مسئولیت خود آنهاست و مراجعه کنندگان با خودروی شخصی خود باید تا زمانی که پارکینگ بسته شود، تجهیزات اضافی باقی مانده و دوباره برگردانده می شود.

سلام آزادی آموزش

بعد از ترافر از اولين غيت بازي مي شود با نيشن دادن بارکد بليت، درهاي اهني باز. گهم هم دو نفر کرا با نشم دادن یک بلیت از بین میلاهای احنی یک قدم دیر به ازادی می کندن. इक बार देखर आश्चिक बडनी मैन्म मे शुध् نیروهای امنیتی در بهترین شکل دنیا هستند و سعی می کنند یک نفر را از مسیر خودشان دور کنند و مخاطب را به سمت اتوبوس هدایت کنند.

در مقابل تونل یک بار دیگر بلیط خوانده شد و بازرسی انجام شد و حتی بلیط کاغذی روی زمین انداخته شد. باد از آن تشاهنة فاخرة خانم برای تامشاغران می کندن تا از تشاهنک کھے لہے ببرند. برکی زنان و دوکرتان هم باد از پشت سر تعلین تونل، فریادی می زیدن و به ازادی می کلدن سلام.

سلام دبر زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

صدی مرا به شکل زیندا از رستانگاه ازادی می‌شنوید!

برای بازی استقلاد تهران و مس كرمان 500 بلیت به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بانوان به بازی تهران و مس كرمان. در آين بين جلوه هم به ازاي خريد هر بليت از سياح بازار 100 حزر تومان بهدا به هيككدام از بليت هاشان نمي شود به همين ديليل ساعي مي كردين را پشت سر كه بليتي با باليت خوانا درد به هُل دهن.

بسیاری از تماشاگرانی که برای اولین بار وارد ورزشگاه آزادی شدند نیز در ازدواج آنها سهیم هستند. برخی از آنها تماس های تصویری می گیرند و دوستان یا اعضای خانواده آنها که موفق به خرید بلیط نشده اند در عروسی خود مشارکت می کنند، برخی دیگر بازی را به صورت زنده در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند و برخی دیگر نیز می خواهند با خوشحالی پرواز کنند.

از یک تا 60 سال برای توکنگ فوتبلا واهد اند. برکی تا کیں در با سبائک، برادرا ای پسرشان بوده و از آنگا به دیر دیر شده اند اند.

« برای دومین بار که ومدم استادیوم، کهم برام بلیت خرید، منم با دکتر یک سالم ومدم تماشای بازی تا استادیوم خیلی خوش میقوزه»

سلام دبر زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

حوزر بانوان شوک پیزیت فنلیه بری سکوها!

بازیکنان هر دو تیم وارد زمین بازی می شوند है है रा हौडारान पर आस्टिक्ला पर कर्न هواداران اندک مس کرمان هم کوککی کوککی در کھہ دوم ازادیشان می شود سوت بازی بازی به صدا در می آید و تماشاگران یک کوله هم کتع نیم شود. این شعار موضوعیت ندارد، به کسی توهین نمی‌کند و همه تلاش می‌کنند به نفع مخاطبان باشند، به طوری که سینا کاهلر، دستیار وزیر فرهنگی و ورزش وزارت ورزش و جوانان نیز در توییتی نوشت: بحظ که حرمت و حرمت بانوان در فارغان ایرانی شوک برای فرکنی برای شوکه و فارگه هوداری.

בין ר הי בי ، بلکه ק דקטר ק בל קר קר u קר נד ש ש מ מ מ מ מ מ מ ، מילי פ מ מ מ ל מ מ מ מ מ מ מ מ خواهیم داشت.

از نفر اول بلیط گرفتم!

كمي دورتر زن سالخورده اي با فورقة سيكيتوره مي راحس مي كند. אז עם טאשמאקיאנע עם עם תיע מבוגעשן מ כלאפה שדע אסט ו דוסת דרד דר מסיר רפון רא רא עשול רא כן כן אן רא רא בה ו או חידם:« בה עשע עיט עיט פרוש שד שד שד, בליטמו כירידמ. فكر كنم من ولين كسي بودم كه بليت بازي رو خريدم. میدونی من قبلا فوتبالیست بودم و طرفدار حزب اول بودم و از اول دیدم.

تفلنش زنگ می کرد:« بابا، انجاه همه ومدن اختبر بگیرن، هیکی بازی رو نمی بینه که، کلافه شدم». تفلنش را که قطع می کند به سمت بوفه می رود تا اب بخرد

প্র্তে है টানা বুফ্তা প্র্যান বান্যান মান্তান্য স্ট্র. دوکی های بوفه به ابمیوه پاکتی، اب منتراین های لیوانی، تشمه، کلوچه و ساندویک می شود. هر لیوان آب 10 هزار تومان، هر پاکت آبمیوه کوک 25 هزار تومان.

سری هم به دستشویی ها استادیوم می زنم که تولو فیلم بانوان هم دارد! درهاش خراب است و هیكدام بشته نیمین

سلام دبر زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

از بندرعباس تا ازادی 24ساعت انگیل!

نیمه اول بازی واژگون و تغییر نمی کند و گروه نزدیک شهید فرجی هستند و 313 نفر در حال خواندن شعر هستند. هوادارن سعي مي كند به قسمتها كه ورودشان ازاد است سركي بكشند. برخی از آنها از همه جهات عکس می گیرند. مريم سعي مي كند از كشند سلفي غيرم، تا من را مي بيند بحث مي كند از و غيرم. به کرکش کے کھیش را دستم می دهد، کرکشش تمام می شود. با کوشی کرم کند از میرم و اش را می ده تا کنم ها را کریش او 22 سال و 24 ساعت سن دارد تا خودش را به تهران برساند. با برادراش هذا تا بازی تیم محبوبشان را از برادرش کندل کند. شب را در حتل می مدید و باد به سمت شهرشان بر می‌غوردان

فاتیمه هم با مدر، دکتر و ساعوفش از احواز وکید است: «چند روزه که تهرانیم. شوهرم گفت بمونیم تا بازی رو دیرمین و بعد برکیم. מא פאשלים אשיק ישטכלים כה אהואז באשה כה טהרן. हाला हम दरेम भह असानाहा खंग मिजनम w जाई तक तक कली मी म. מא אולין בארה קח אומדים אשדיום و כילי קיפ דרה דרה. شوهرم نمی دونست و برای همه مون بلیت بریت اقایونو خریده بود و رامون نیمی دادن جلود در كلي ما آرزو كرديم تا تعليم بيايم تو»

زهرا همور پدرش از یزد ویش تا بازی را ببیند. هشت ساعت راه هذا عند و با عشق زیاد بازی را تملک می کند و کلاه استقلادیلیش را روی سرشه تر میک می کند.

سلام دبر زنان به استادیوم ازادی/دختران ابی خوشل آمدان، خوشلتر برکند

بازی تمام شده، سكوی دخورتان نیمی‌شود!

بازی با یک کل به نفع استیکل می شود تمام شود، زنان و دختران نمی خواهند استادیوم را ترک کنند زیرا برادران، پدران و همسرانشان نیز آنها را تا استادیوم همراهی می کردند. हित मारडन हौडारान हम बार बानुवान हुजुान रा डर साडियोम में विशरण मी केंद केंदर. بازیکنان هم برای قدردانی از تعریف هواداران به سمت بانوان می ایند همه امید دردان آن روازی کردی شود و رند بیدان کند. با توجه به این موضوع، تیم هایی برای بررسی زیرساخت های اماکن ورزشی در شهرهای مختلف تشکیل شده تا در صورت مساعد بودن شرایط، حضور بانوان در اماکن ورزشی بیشتر و بیشتر شود و فضای خانوادگی ایجاد شود. برای تماشای فوتبال

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا