عمومی

سرنوشت فولاد ازنا در هاله‌ای از ابهام/احتمال تملک طرح توسط بانک! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان ها: پروژه های صنعتی در لرستان نیمه تمام است، یکی از معضلاتی که در اقتصاد و اشتغال این استان وجود دارد مورد توجه قرار گرفته و پروژه ها و پروژه های سپری شده نیز در چند قدمی افتتاح متوقف شده است.

پروژه 20 ساله

این طرح صنعتی و تولیدی در ایلرستان نیمه کاره است و امیدی به آن نیست.

لرستان همیشه یکی از جدول های بیکاری در کشور بوده است و این در صورتی است که اگر بخشی از این طرح های نیمه صنعتی و اقتصادی به مرحله افتتاح برسد، شاید بخشی از زخم باعث بیکاری در این استان شود.

یکی از خواسته های مردم شهرستان برای راه اندازی کارخانه فولاد ازنا این است که تنها بیش از 19 سال است که به گوش می رسد، مجوز اولیه کارخانه فولاد ازنا در سال 81 صادر شد و ساخت رسمی این کارخانه آغاز شد. این کارخانه در سال 1363 شروع به کار کرد. این واحد صنعتی یکی از مهمترین پروژه های استانبول استانبول در این حوزه با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 200 هزار تن کاغذ در فاز اول و 700 هزار تن در حال بهره برداری در نظر گرفته شده است. فولاد در فاز دوم

fate فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/ عقب کرد پرکتی به پیک اول!

این طرح صنعتی به این دلیل ارزشمند است که بهره برداری از آن می تواند به طور مستقیم هزار و 500 شغل در یکی از استان های بیکار کشور ایجاد کند.

از سوی دیگر مجتمع فولاد مهمترین واحد صنعتی کشور محسوب می شود و وضعیت آن هنوز مشخص نیست.

صاحبش در زندان است

بهمن جافری رياس الرايس صناعت، مدان و تجراد لرستان در گفت و گو با کوگرين آنلاین با بيان کے کے فولاد. ازنا در فاز وال 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد بهتر است گفت:

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مالک این مجتمع در محاکم قضایی مسائل حقوقی دارد که مربوط به مجتمع فولاد نیست.

fate فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/ عقب کرد پرکتی به پیک اول!

رئیس سازمان صنعت، فلز و تجارت لرستان با تکید بر کے با تکیں بر کہ بہ کے کے کے کے کرد کرد کردی کردی کرد کرد کردی کردی رایس برای سرمہ کرد.

دولت سفر گره غشا می‌شود؟

جعفری با بیان اینکه دو موضوع در رابطه با این گروه غیرمطابق با اقدامات انجام شده در سفر رئیس جمهور به استان مطرح شد، افزود: تمدید مهلت حضور در این گروه از موارد مطرح شده در این زمینه است. , چون مجتمع فولادی برآ به 163 میلین دیلار رزی با عامه بانک سانتاو و مدان کردی کردی کردگ و هنوز در دوران است نیست.

وی بیان کرد: یک بار در سال 1389 مدت حضور در این گروه توسط هیات وزیران تمدید شد.

fate فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/ عقب کرد پرکتی به پیک اول!

تملك تملك فولاد ازنا تسوير بانك

رئیس سازمان صنعت، فلز و تجارت لرستان ادامه داد: در چند سال گذشته بزرگترین شرکت های فولادی کشور مانند فولاد نیز از این برکت برخوردار بوده اند.

جافري تسريح كرد: در نهايت با توجه به بازديدي كه مدير بانك صنعت و فلز و اعضاي هيئت مديره بانك از اين مجموعه داشته اند، مقرر مي شود آخرين وضعيت اين طرح را بررسي كنند. در صورت وجود داوطلب برای ادامه کار و تصمیم مالک، کار را انجام می دهند ولی نسبت به نیاز خود اقدامی نمی کنند.

fate فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/ عقب کرد پرکتی به پیک اول!

مجموعه امام جمعه از بلاتکلیفی ترک

در سخنان آمده است که اخیراً امام جمعه حاج «علی سپهوند» با انتقاد از قطعی نشدن مصائب این گروه صنعتی گفت: از رئیس جمهور انتظار داریم با قوه قضائیه رایزنی برای رفع این مشکل صادر کند. فولاد از روی میز.”

امام جمعه ازنا با حقائب به بلاتکلیفی رمضان دار قرینة فولاد ازنا وورد: واقداً حیف است در همه فیلمة که در آن به کرة اما اوما بلاتکلیف و تحمیل بهدة است.

حجت السلام سپهوند دوزد کرد: انتزر میرود با تیی تصایر کوتونی مشکل استقبل فولاد ازنا هر نازر شود.

استمن فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/تملک تملک تصر تسور بانک!

تحميل دهن فجر محاجق مي‌شود؟

همچنین این سخنرانی همزمان با اعلام آغاز پروژه صنعتی در بهمن ماه 1401 توسط «حسین گودرزی» نماینده مردم دورود ارائه می شود.

وی در بازدید از این پروژه صنعتی گفت: 1.5 سال از اولین بازدید من از این مجموعه می گذرد، حدود 70 تا 80 جوان در این کارخانه مشغول به کار هستند و بدون حضور نیروهای خارجی، شرکت در حال راه اندازی است.

نماینده مردم دورود و ازنا در شورای اسلامی با اشاره به نیاز این شهر به تکمیل این پروژه صنعتی خطاب به کارگران این پروژه گفت: برای حل مشکلات بیش از همه در کنار شما هستیم. در کنار ما است، یک برنامه زمان بندی شده با مسئولین پروژه وجود دارد” خط تولید این پروژه را از 14 دسامبر 2014 آغاز کرده ایم.

استمن فولاد ازنا در حاله‌ای از ابهام/تملک تملک تصر تسور بانک!

اب پاكی استاندارد روی دست مردم!

همچنین «فرهاد زییار» استاندار لرستان در گفت و گویى از عك كردن پیك به پیك اول كابر است و كی است كه آن پیش تنسیتری با درك كردن است.

وی در گفت و گوی تولیزین صدا و سیمای کرکس لرستان کرد: فولاد ازنا ازنا وازادی شد به هما پیک اول که ستم، بندا نه کش بین و نه بدبین اشتم اما نمی‌توانم که نمی‌توانم فیسین را ادار کرد. از ابزار و امکانات ما برای ارتباط آنها توسط خود ما استفاده می شود و با همکاری افراد، دستگاه قضایی و قوه مجریه باید پیگیری شود.

دکمه بازگشت به بالا