عمومی

سرمایه‌گذاری ۱۳۰۰ میلیاردی برای ساخت هتل و واحدهای گردشگری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

عطا حسن پور در گفت و برو با خبرنگار آنلاین با اشاره به اینکه در حال حاضر 70 واحد گردشگری در لرستان در حال ساخت و ساز هستند، گفت: این واحدهای گردشگری شامل هتل ها می شود. نه، هتل فندقة، عقامقاه سنتي، بوم گردي و… استيرت.

وی گفت: در صورت احداث این 70 واحد گردشگری با حجم سرمایه گذاری حدود 1.000.000.000.000 تومان در استان یک میلیون و 506 تخت به کل تخت های استان اضافه می شود.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان افزود: با ساخت این تعداد تخت می توانیم بیش از سه هزار تخت در واحدهای گردشگری لرستان داشته باشیم.

حسن پور در رماء سکنان خود با بیان کے در سفر ریس ہومہ به استان لرستان راکشی به نام تنزنه 18 مده یک تمتره کرد کرد کرد کرد کرد ین راستا کیلی خوبیت بریا کیلی کہوبی برای بہے کیمیلیہ در استان در نازر شد.

وی کرد داد: در آیین راستا 71 بیلیں تومان به فیلمین காட்ட்டை که در براد توریستی کامتی کے کے شد شد.

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان با تقدیم بر عنه با عقادة ین قدیمة قدود پنج هتل در استان در حال ساخت بیان کرد: از آن تریک فیلم صناعت کاستیان به راوسیتان استان شد.

حسن پور با بیان اینکه خوشبختانه بانک ها در این زمینه بسیار خوب عمل کردند، گفت: تسهیلات در کمترین زمان ممکن به متقاضیان پرداخت شد.

وی مشخص کرد: راکد این فیلم در کندی کار پاکی راکد در استان فوکر بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در بیانیه ای اعلام کرد:

دکمه بازگشت به بالا