استان ها

ساخت پروژه ملی فیبر نوری مسیر شاپورآباد به سد رودبار کلنگ زنی شد

به گزارش لرستان، نبیاله شمسی‌فر، در این کلنگ‌زنی پریک‌های ملی فیبر نوری مصیر شاٹوراباد به سد رودبار، ایزه کرد: از آن پیرتک است که م میوجومین را استباد رای را در اکتین تامس ویندی و پامتیکانی که دارند، می‌کنند. ترتیب خواهد داد.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان هم اکنون در حال اجراست که درخواست مردم و وزارت نیرو و نماینده مردم محترم جامعه ملل در شورای اسلامی بوده است.

لرستان باین کرد بیان کرد این باین کردی به تول بیش از 70 کمتر به تول به 70 کمتر با ساکیری به مزیرت کلرستان.

وی با اشاره به اهمیت وجود زیرساخت‌های ارتباطی پایدار برای توسعه هر منطقه و برخی از مزایای اجرای این طرح از جمله امکان اتصال سایت‌های تمامی اپراتورها به فیبر نوری و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم برای ارتقای فناوری آنها اشاره کرد. به منظور ارائه خدمات اینترنتی با کیفیت مناسب و همچنین امکان اتصال مناطق روستایی به شبکه فیبر نوری و رفع محدودیت های موجود شبکه رادیویی و پایداری اتصالات آنها در شرایط خاص و نامناسب و همچنین امکان تخصیص و اتصال کلیه متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه به شبکه فیبر نوری و دسترسی آسان و باکیفیت به اینترنت کردی

دوكتر شمسي فر در بخس عتيه ساحبتهاي خود به تخت خواب كامتنگا امن و بادير بري نيروگاه برك ابي رودبار لرستان در شهرستان اليغودرز نيز كرد كرد.

مدیر مخابرات منطقه لرستان در بخس عدیه از ساحبه هایش به تاریخ هی تعلیقات زید گفت: شرکت تلیکامی ایران امرکا از سال 1382 تا امروز هدی است، اما تیین سالها مدل ترفیع فعالیت شرکت تلیکامی ایران است. بازنگری در تعریف های تعلیمی روند تعریف کروند کے کے استان را کھیلہ می کے

وی کرید داد: به دیلیل این دیه تعرفه ها کھیں تامین کننده سرور مایلی بری تساکہ کیشر وارتقاع دیں کے کے کے کے کے کے کے استان کے دیدید.

لرستان نیز گفت: بروزهای جایدی در دیگر کرستای کرتیک و تکلیکی در دست عشراد کار درد
مجتبی صارمی گفت: بنا به تعاریف شروت غربت از تاریک میزان ترکهانه، موجوز 500 کیلومتر فیبر نوری برای لرستان آنکوزی شده است که 80 کیلومتر در شهرستان علیگودرز می شود.

وی راماد داد: قبل زیر است که آخرین بروزه شاپور اباد تا سد راودبار به تول 70 کمتر در کامل همین 80 کلومتر نمع می شود.

صارمی تصریح کرد: با آلیکی این پریکت، با آکیں این پریک کے کے کے ہے انترنت روستاها از ترقیق سایت های کریںی مسیر براین شد که امران و آبادانی روستانی را بدنبال دیدند.
امام جمعه اليغودرز نيز در آين كرامين گفت: يكي از اين است كه اين است
حجت السلام سرلك افزود: امروزه فناوری نقش مهمی در زندگی روزمره مردم شهر و روستا دارد اما به دلیل نبود اینترنت در روستاها دسترسی مردمی که جاده های صعب العبور دارند سخت است.
نماینده ولی فقیه در الایگودرز عنوان کرد: بنابراین توسعه ارتباطات می تواند گام بزرگی در راه خدمت رسانی به مردم این منطقه بردارد و اجرای این پروژه از شاپورآباد تا جاده گام بسیار ارزشمندی است.

حجت السلام محدي سرلك گفت: درخواست اين است كه شركت بتواند پروژه را در بازه زماني تعيين شده در منطقه به اتمام برساند تا توسعه و پيشرفت در منطقه كانديدا باشد.

يمان خوسروي، رهبر اليغودرز نيز در آين كلنگ زني فيبر نوري شاپوراباد تا رودبار گفت: با توجه به بشرة اليگودرز اين است تا فاسلامين در هوزا تعليم و كلگودرز تعليم فيبر نوري تا رودبار گفت.

نماینده مردم الیگودرز در شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت جمهوری اندونزی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان لرستان شهرستان الیگودرز.

محمد خدابخشی افزود: در تمام دونی YEKI AZ ARKAN COMPIFTABILITY که تفرین می شود روکن سرافتره ها است.
وی کرید داد: یک از کرید استرافتره ها است به استرافتره عبرتدن از استرفرکت و تکیلیک و تکلیکی است که کنک کنک در کے و استان عفا می کند.
نماینده مردم الیگودرز در شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه یکی از مهمترین پروژه های زیربنایی استان لرستان در الیگودرز در حال اجراست، گفت: این پروژه مربوط به مسیر فیبر نوری شاپورآباد تا پل جاده به طول 70 کیلومتر می باشد که سررسید معتبر می باشد.

وی تصریح کرد: از این برامیک 50 میلیارد ریال توسط وزارت نیرو و مابقی توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین می شود.

خداباخشی گفت: با اجرای این طرح تمامی روستاها و نقاط جمعیتی که در مسیر قرار دارند با نصب شبکه های مخابراتی به فیبر نوری متصل می شوند.

وی افزود: با ارائه بستر فیبر نوری خدمات مهمی مانند خدمات بانکی، بیمه، کلاس در مدارس مجازی و… که باید در اختیار مردم قرار گیرد کشف می شود.

نماینده مردم جمهوری اسلامی ایران گفت: از دوکتر زارع پور وزیر کامیکنی و مهرابیان وزیر نیرو، مدیرون و فاسلاسان استانی قدم و تکرد.

دکمه بازگشت به بالا