ورزشی

رکابزن گزینه اعزام به المپیک لژیونر شد

رکابزن جوان ایران که از گزینه‌های اصلی اعزام به المپیک پاریس است توانست عضو یک تیم چینی شود.

به گزارش مجله لوکس، دوچرخه‌سواری جاده ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس، یک سهمیه جاده دارد. چند رکابزن، گزینه‌های اعزام به این بازی‌ها هستند و علی لبیب رکابزن جوان ایران یکی از اصلی‌ترین گزینه‌ها است.

لبیب به همراه امیر کلاهدوز یکی دیگر از رکابزنان عضو تیم shenzehn xds شده‌اند و قرار است در لیگ چین رکاب بزنند.

لبیب همچنین به همراه تیم چینی خود قبل از المپیک پاریس در چند مسابقه که زیر نظر اتحادیه جهانی دوچرخه سواری است، شرکت خواهد کرد. این رکابزن هر چه بیشتر بتواند در مسابقات بین المللی شرکت کند، در صورت اعزام به المپیک، شاید بتواند عملکرد بهتری از خود به جا بگذارد.

یکی از مشکلات دوچرخه‌سواران ایرانی حضور کم رنگ در مسابقات بین‌المللی است و عضویت در این تیم چینی و حضور در مسابقات می‌تواند در آستانه المپیک کمک زیادی به آمادگی این رکابزن کند.

این رکابزن ۲۱ ساله در بازی‌های آسیایی هانگژو توانست در استقامت جاده چهارم شود و نام خود را به عنوان یک دوچرخه‌سوار آینده‌دار مطرح کرد.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا