ورزشی

«روبیالس» در فرودگاه اسپانیا دستگیر شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، لوئیس روبیالس، رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا پس از ورود به این کشور برای بازجویی با خودروی ون پلیس به مکان دیگری منتقل شد.

روزنامه اسپانیایی «لاسکستا» خبر داد لوئیس روبیالس برای بازجویی درباره اتهامات مالی مربوط به قراردادهای فدراسیون فوتبال اسپانیا در پنج سال گذشته، همزمان با ورود به فرودگاه باراخاس مادرید، دستگیر شده است.

روبیالس که به اتهاماتی چون پولشویی متهم شده، با وجود صادرشدن حکم بازداشت خود، درحال سپری‌کردن تعطیلات در دومنیکن بود که به محض ورود به مادرید، توسط گارد مدنی بازداشت شده است.

لوئیس روبیالس، در فینال جام جهانی فوتبال زنان، پس از اینکه اسپانیا انگلیس را شکست داد و قهرمان جهان شد هنگام اهدای مدال طلا به بازیکنان اسپانیایی رفتاری غیراخلاقی با یکی از بازیکنان تیم داشت و این امر موجب شد او از ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا برکنار شود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا