اجتماعی

روایت رییس پلیس تهران از یک کودک‌ربایی تا دستگیری آدم‌ربایان

ريس بليس بتطبون از كاشف يك داسة بكترربايي بيليدي خبر داد.

به گزارش مجله لوکس، سردار حسین رحیمی در نشست با خبرنگاران درباره پرونده ربوده شدن کودک توسط سارقان کودک گفت: حدود 10 روز پیش زمانی که فرزند یکی از خانواده ها به نام مجتبی 10 ساله ربوده شد. توسط آدم در اولین صبح هنگام رفتن به مدرسه. این خانواده در شهر دولت آباد زندگی می کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از چند ساعت همکارانش در اداره پلیس از این حادثه مطلع شدند و تیم های عملیاتی ویژه پلیس پایتخت کار خود را آغاز کردند، گفت: پیدا شدن این کودک بسیار پیچیده بود. کودک را ربودند.» به استان قم بردند و باکتر را در یک سکودجاه می‌کلدان کرد.

رياس بليس بتطبون با بيان بايان برامد برسيتي ادام‌ربايان تسريح كرد: ادم‌ربايان در شياده باين 10 بيليند تومان پول نقد ميكشند. علاوه بر این، این افراد درخواست کردند که از این 10 میلیارد تومان در قالب سکه چشم پوشی شود.

رحیمی گفت: با آموزش هایی که ماموران کلانتری به خانواده این کودک دادند، پلیس به دنبال سرنخ های این پرونده شد و در نهایت در یک عملیات 10 روزه، جست و جوی ماموران پلیس منجر به پیدا شدن این کودک در ق. مکان مشخص شده

رئیس پایتخت افزود: ماموران پلیس آگاهی با روش های علمی کشف جرم، محل و محل سارقان را کشف کردند و شب گذشته در عملیاتی که توسط چهار تیم عملیاتی ویژه انجام شد، گروگان گیران یورش بردند و دو گروگان گیر. دستگیر شدند.

راحيمي با بيان كوك در مهل سلم و سلامت بيدا شد، گفت: در كواوا از آن جينت آشتي است كه پيس‌گون سرنخي از ادام ربايان نادهدي.

راحیمی تقدم کرد: ایتفتکر ما تعریف نازم و دیگر بری کیدینی است. افرادی که این اقدامات را دنبال می کنند و می خواهند نظم و امنیت جامعه را بر هم بزنند می دانند که پلیس قاطعانه و مقتدرانه در مقابل آنها خواهد ایستاد و با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا