ورزشی

رستمیان در تپانچه ۲۵ متر پنجم شد

هانیه رستمیان در فینال تپانچه ۲۵ متر مسابقات جهانی سهمیه المپیک پاریس در رده پنجم ایستاد.

به گزارش مجله لوکس، هانیه رستمیان در فینال تپانچه ۲۵ متر زنان در ششمین روز مسابقات جهانی سهمیه المپیک در برزیل در رده پنجم ایستاد.او در دور مقدماتی و مجموع امتیازهای بخش دقت و سرعت با ۵۸۹ امتیاز در رده سوم ایستاد و راهی فینال شد و همچنین رکورد ایران را در رویدادهای برون‌مرزی که پیش‌تر در اختیار خودش بود، یک نمره ارتقا داد.

رستمیان در مسابقات قهرمانی جهان در مصر سهمیه حضور در المپیک پاریس را به دست آورده بود.

رقابت‌های تفنگ ۵۰ متر سه‌وضعیت زنان و مردان نیز در حال برگزاری است. مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و آخرین مرحله توزیع سهمیه المپیک پاریس از ۲۴ تا ۳۱ فروردین با حضور ۴۶۶ ورزشکار از ۷۶ کشور در برزیل برگزار می‌شود. در این مسابقات در هر ماده دو سهمیه المپیک توزیع می‌شود. تاکنون نمایندگان ایران در تپانچه مردان و زنان نتوانستند سهمیه المپیک را به دست بیاورند.

ایران در این مسابقات ۱۵ نماینده دارد. نمایندگان ایران تاکنون در تپانچه بادی مردان و زنان از رسیدن به فینال بازمانده‌اند. همچنین تیم‌های میکس بادی تفنگ و تپانچه نیز به فینال نرسیده‌اند. نمایندگان ایران در تفنگ بادی مردان نیز صاحب مدال نشدند.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا