اقتصادی

راه اندازی مرکز نوآوری پست و لجستیک پیشرفته پستکس

مرکز نوآوری پست و لجستیک پیشرفته پستکس با اخذ مجوز از مرکز نوآوری پست و لجستیک پیشرفته تحت نظارت وزارت ارتباطات و کسب پروانه خانه خلاق پست و لجستیک پیشرفته افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش مجله لوکس، در این مراسم، نماینده معاونت علمی ریاست جمهوری از ستاد اقتصاد دیجیتال، نماینده وزارت ارتباطات از معاونت نوآوری و فناوری این وزارت خانه، مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان مرکزی، نماینده پارک علم و فن آوری استان مرکزی، مدیر کل استان مرکزی، مدیر ارشد لجستیک دیجی اکسپرس، مدیر کل گمرکات استان مرکزی، مدیر کل صمت استان مرکزی حضور داشتند.

در این مراسم همچنین محمود لیالی-مدیر عامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، عضو هیئت رئیسه پست جمهوری اسلامی ایران و معاونت فنی و بازرگانی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت آنلاین سخنرانی کردند.

طی این رویداد ۲ قرارداد بین المللی و داخلی نیز منعقد شد؛ قرارداد اول در خصوص صادرات تکنولوژی خدمات پستی به شرکت شهیرپست افغانستان به نمایندگی از صنعت پست افغانستان به صورت ۱۰ ساله و  انحصاری که طی آن مقرر شد پستکس کلیه نیازهای فنی و برنامه نویسی شهیرپست را طی ۱۰ سال به انجام رساند و کلیه مرسولات ارسالی و دریافتی به یا افغانستان از طریق شعب پستکس و با استفاده از توانایی شرکت ملی پست از سراسر ایران صورت پذیرد.

قرارداد دوم در خصوص تامین خسارت و بیمه تکمیلی مرسولات پستی در ایران منعقد گردید.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا