راهپیمایی متفاوت قدس با پیامی از خونخواهی فرمانده سپاه اصفهانی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین- گروه استان‌ها- شور حضور در حمایت از مظلوم در میدان امام (ره) وعده گاه همیشگی مردم اصفهان از همان ساعات ابتدایی صبح جمعه به چشم می‌خورد که با زبان‌های روزه و دلی سرشار از غم کشتار مردم مظلوم فلسطین و مسلمانان توأم با انگیزه و امید برای نابودی رژیم کودک کش صهیونیست پا در میدان جهاد گذاشته‌اند.

رنگ قرمز بر روی پرچم‌های به دست گرفته غالب شده که در کنار آن نیز رنگ آب حوض میدان امام (ره) به رنگ قرمز درآمده تا پیام خونخواهی از مظلومان را به جهانیان مخابره کند.

راهپیمایی متفاوت قدس  با پیامی از خونخواهی فرمانده سپاه اصفهانی

شعارها بوی نفرت از استکبار و رژیم غاصب صهیونیست و حامیان آن را می‌دهد که فریاد مرگ بر اسرائیل آمریکا از پیر و جوان به گوش می‌رسد. همه ارگان‌ها و سازمان‌ها با پلاکاردهایی از نام و نشان فلسطین حمایت خود را با همراهی مردم نشان دادند که همه آحاد جامعه یکصدا و همسو برای آزادی فلسطین و غزه مطالبه دارند و انزجار خود را از استکبار اعلام می‌کنند.

اصفهانی‌ها پلاکاردهای مختلفی «فلسطین پاره تن اسلام است»، «القدس لنا»، «فلسطین آزاد خواهد شد»، «جوانان عاشق مبارزه با اسرائیل هستند» و «معامله قرن راه به جایی ندارد» در حمایت از مردم فلسطین در دست دارند.

آذین‌بندی‌ها به رنگ پرچم فلسطین و پوسترهای شهید القدس، سردار مجاهد شهید زاهدی زینت کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به میدان امام شده است که مردم در دست خود شعارها و پوسترها را نگه داشته‌اند. روز قدس برای احیای اسلام است که باید به ابرقدرت‌ها هشدار دهیم اسلام تحت سیطره آنها قرار ندارد.

راهپیمایی متفاوت قدس  با پیامی از خونخواهی فرمانده سپاه اصفهانی

مانند رویه راهپیمایی‌های اخیر، گروه‌های مختلف سرود متشکل از نوجوانان و کودکان در جای جای مسیر مستقر هستند و سرودهایی با مضمون اعلام همبستگی با کودکان غزه و آزادی قدس اجرا می‌کنند و سرودهای زیبای القدس النا و … زمزمه می‌شود.

البته فضاسازی میدان امام (ره) به همین‌ها محدود نشده است و امسال در گلگون شدن آب حوض بزرگ میدان جلوه‌گر شده است، حوضی که به عنوان نمادی برای ریخته شدن خون ۳۳ هزار جان شریف در غزه به رنگ خون درآمده و به نشانه اعتراضی به کشتار کودکان در غزه، عروسک‌هایی در میانه آن خودنمایی می‌کند.

والدین و بزرگترها با ایمان و باور به اعتقادات خود و آرمان‌های جمهوری اسلامی در این راهپیمایی‌ها قدم می‌گذارند و می‌گویند: «راهپیمایی روز قدس به نوعی خواستار فرج صاحب الامر است تا عدالت بر گستره جهان حکمفرما شود» محراب قدس، بزرگترین میدان جنگ انسان است با شیطان و تلاش شیطان برای تصرف آن و قطع مسیر شناخت عروج انسان، و حاکمیت بخشیدن به ارزشهای پست شیطانی در جهان همچون همجنسگرایی و نابودی انسان.

در واقع سکوت امروز ما، یعنی رضایت به غلبه شیاطین جن و انس و تسلیم شدن به حاکمیت آنها است. و مبارزه در آزادی این راه یعنی ماندن در امتداد کربلا و رساندن بشریت به عروج و بیعت با امام زمان (عج)، یعنی آمدن در شبکه خدا و مجاهدان فی سبیل‌الله.

و مجاهدت در این شبکه از هر راه ممکن است و راهپیمایی روز قدس یکی از مهمترین مجاهدت‌های جمعی است. چنانچه خدا در قرآن فرموده است: ️ «فَلَا تَظْلِمُوا فِیهِنَّ أَنْفُسَکُمْ ۚ وَقَاتِلُوا الْمُشْرِکِینَ کَافَّةً کَمَا یُقَاتِلُونَکُمْ کَافَّةً ۚ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِینَ» ️ «در حق خود و یکدیگر (ظلم و ستم) مکنید و متفقا همه با مشرکان قتال و کارزار کنید چنانکه مشرکان نیز همه متّفقا با شما به جنگ و خصومت برمی‌خیزند و بدانید که خدا با اهل تقواست.»

راهپیمایی متفاوت قدس  با پیامی از خونخواهی فرمانده سپاه اصفهانی

کودکان و نسل امروز نیز با کمک شبکه‌های مجازی چیزی از چشمشان پنهان نیست و می‌بینند که چگونه کودکان مظلوم قربانی خباثت‌های رژیم صهیونیستی و حامیان آن می‌شوند و حقوق بشر برای آنها یک شوخی تلخ است. از این رو کودکان با درک متفاوت و با لمس رذالت‌های استکبار در این راه قدم می‌گذارند و با دل و زبان معصومانه خود اعلام انزجار می‌کنند.

اما امسال روز قدس در دل خود خبر دیگری از شهادت سرداران سپاه را به دست رژیم غاصب صهیونیست را می‌دهد که به واسطه جنایت تروریستی که اسرائیل علیه فرماندهان سپاه قدس در سوریه انجام داد و به یاد شهدایی مانند شهید رضی موسوی و شهید زاهدی و … مردم به صورت خود جوش شعارهای ضد استکباری را به گونه دیگری سر می‌دهند.

بیلبورد بزرگ اطلاع رسانی مراسم تشییع سرلشکر مجاهد پاسدار محمدرضا زاهدی در ورودی میدان امام به چشم می‌خورد، مراسمی که قرار است صبح روز شنبه از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدای اصفهان برگزار شود.

گام‌های مردم اصفهان بعد از حملات تروریستی داعش در سیستان و بلوچستان و شهادت فرماندهان سپاه، محکم‌تر شده است به طوری که حضور همه آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس نشان داد هیچ اقدام تروریستی‌ای نمی‌تواند مانع از مبارزه مردم ایران با ستم و دفاع از مظلوم شود.

حرکت جهانی مسلمانان در آخرین جمعه ماه پر خیروبرکت رمضان که پس از صدور پیام تاریخی امام (ره) در سال ۱۳۵۸ مبنی بر نام گذاری آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روز جهانی قدس، مسئله آزادسازی فلسطین از چنگال غاصبان قدس سرلوحه آرمان‌های ملت‌های مسلمان قرار گرفت.

دکمه بازگشت به بالا