عمومی

راه‌های کاربردی برای تقویت قوه‌ تفکر

هر انسانی با توانایی های ذهنی و توانایی های خاص خودش به دنیا می آید، اما این مغز آنقدر شگفت انگیز است که اگر آموزش داده شود و تمرین شود، پیشرفت می کند.

به روگر مجله لوکس، کھیں مربای مربا نوشته است: «مغز عنسان عقبة و خرق‌تفرده‌ای است. هر انسانی با توانایی های ذهنی و توانایی های خاص خودش به دنیا می آید، اما این مغز آنقدر شگفت انگیز است که اگر آموزش داده شود و تمرین شود، پیشرفت می کند.

يكي از ديماني كه در موز قابلة روش دارد، قدرة تصفيه است; او همچنین متفکر، انعطاف پذیر و سریع در هر موقعیتی کار می کند. برای روش اندیشه، پیشنهادهای مختلفی از جمله تمرین سکوت و تمرکز وجود دارد که گفته می شود مراقبه است. کتابخواندن نیز راه خوبی است چون آبردن بربردن دانش و عادی است، ما را با دونی و کودینی‌های جدید استنباط می‌کند به خود بر قدرت برکتینمان می‌کند. تعليق‌داشتن، ورزش‌كردن، خوردن غذاهاي سالم، گوش دادن به موسيقي، گوش دادن به شعر و گوش دادن به موسيقي.

బేర్రిక్రు క్ర్ట్ క్ట్క్త్ర్యిరిమ مثلاً چند روز در هفته یا چند دقیقه در روز، دست خودکار را می گیریم و با دست روی آن نوشتن را تمرین می کنیم یا شروع به خواندن کتابی با موضوعی می کنیم که تا به حال تمایلی به آن نداشته ایم. این گونه کارها به تفکر می انجامد و درهای دنیای مدرن به روی جهان باز است و ما تاکنون از آنها غافل بوده ایم.»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا