اجتماعی

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند، گذشته است

سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه باید از فرصت‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر به استفاده از آن استفاده کرد، گفت: رئیس شهرداری در ذهن مردم باید بهترین خدمات را ارائه دهد.

به گزارش مجله لوکس، داوود گودرزی، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران امروز (سه‌شنبه) در جمع کارکنان اداره بازرسی منطقه یک شهرداری تهران ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید چمران با بیان اینکه دستگاهی به اندازه شهرداری با زندگی مردم سروکار دارد، اظهار کرد: در ای فعلی باتی

رئیس سازمان بازرسی به این جمله اشاره می‌کند که «عبادت چیزی جز خدمت به خلق است» عنوان کرد: فرصت خدمت به مردم نیست، نعمتی است که خدا در اختیار ما قرار دهد و در شهرداری این خدمت به خلق و عبادت را می‌توان خیلی راحت‌تر، ملموس‌تر کرد. و سریع‌تر انجام داد.

وی به برخی از مسیرها در مسیر خدمت‌رسانی به مردم در شهرداری اشاره کرد و افزود: یک بخشی از این اشکال مربوط به سوءمدیریت‌ها و وجود مخدوش و ساختارهای معیوب است که سیستم را از آن چیزی که تصور می‌شود پیچیده است، استفاده می‌کند. برخی از بروکراسی‌های اضافی که هم زمینه‌های آسیب و آسیب را دارند، می‌توانند این فرصت‌ها را انجام دهند.

سازمان بازرسی شهرداری تهران با تاکید بر این نکته که باید به عنوان چشم بینای مدیریت شهری نقاط ضعف، گلوگاه ها و خلاءها را به سرعت شناسایی کنیم، ادامه داد: اصلی ترین کار ما در بازرسی اصلاح سیستم است و باید انرژی، توان و استراتژی اصلی را انجام داد. این سمت برای مدیران و همکاران ما در شهرداری این سیستم را با هدف ارتقاء کارآمدی اصلاح می کند

داوود گودرزی در ادامه با بیان اینکه مردم در ذهن مردم باید به عنوان بهترین دستگاه خدماترسانی انتخاب شوند، اظهار داشت: زمانی که مردم به شهرداری مراجعه کنند می‌توانند خوب شوند، کارشان راه بیفتد و بیش از آنچه فکر می‌کردند به آنها خدمت می‌کنند. واقعا شدنی است و توهم وخیال نیست و می شود مردم را راضی کرد.

سازمان بازرسی شهرداری تهران با رئیس‌جمهوری برخورد کرد و گفت: بعد از خدمت‌رسانی به مردم، اولویت دوم ما را با کسانی که سر شهرداری، مردم و مردم کلاه گذاشتند که اینها باید پاسخگو باشند.

وی تاکید می‌کند: اینکه عده‌ای با ترک فعل‌ها، تصمیم‌های اشتباه و مجوزهای غلط بر سر شهر، شهرداری و شهرداری کلاه می‌گذارند و احساس می‌کنند که همیشه می‌توانند به کار خود ادامه دهند، بدانند اینگونه نیست و تمام می‌شود و اجازه می‌دهند که نخواهیم داد. این اتفاق بیفتد.

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با اشاره به اینکه با پرداخت هزینه ها و پرونده های اصلی شروع می، خطاب به بازرسی کنیم گفت: فساد بلای جان مردم است و تبعات فرهنگی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و … دارد، بنابراین باید همه کمک کنید و با یک روحیه جهادی و جدیت بیشتر پای کار بیایید.

داوود گودرزی افزود: با این گستردگی آسیب‌ها و این مسائل مربوط به مشکلاتی که در خانه داریم، اگر تک‌تک شما با انگیزه قوی، روحیه مضاعف و درایت درست کاری را انجام دهید که بر روی آن انجام می‌شود، چیزهای خوبی را انجام می‌دهد.

وی با تاکید بر اصلاح سیستم اداری در شهرداری افزود: در سازمان بازرسی نباید بروکراسی‌های غلط، سهل‌انگاری‌ها و حداقل نگاه‌ها را داشته باشند و باید به کارها سرعت ببخشند، نسبت به کار و حرف مردم حساس باشند و خودمان را نوکر واقعی مردم بدانند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران با بیان اینکه ما برای خدمت به مردم آمده‌ایم، ادامه داد: در سازمان بازرسی باید کار سختی انجام شود، همه سختی‌ها و پیچیدگی‌ها را در این چند ماه دیده‌ایم و لمس کردند. ولی هر روزی هم که جلوتر رفتیم امیدوارتر شدیم از اینکه می شود و تغییول جدی را در مجموعه رقم زد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا