بین الملل

دلیل عدم توافق نویدکیا با صنعت نفت روشن شد/ اعلام زمان معرفی سرمربی جدید زردپوشان آبادان

دلیل عدم توافق نویدکیا با صنعت نفت روشن شد  اعلام زمان معرفی سرمربی جدید زردپوشان آبادان

باشگاه صنعت نفت آبادان پس از عدم توافق با محروم نویدکیا، سرمربی جدید تیم فوتبالش را معرفی خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، باشگاه صنعت نفت آبادان پروسه عجیب و طویلی را برای انتخاب جانشین عبدالله ویسی پشت سر می‌گذارد و هنوز مشخص نیست سرمربی جدید برزیلی‌های ایران چه شخصی است.

در حالی که وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید زردپوشان آبادان معرفی شد انتشار مصاحبه‌ای از سوی محمدحسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال حضور سرمربی سابق استقلال را در ایران وارد هاله‌ای از ابهام کرد و در پیگیری‌های خبرنگار آنا مشخص شد با توجه به انتشار این مصاحبه باشگاه صنعت نفت برای اینکه دچار حواشی نشود از حضور این مربی صرف نظر کرد.

حذف شفر از سرمربیگری صنعت نفت، منجر به آن شد تا محرم نویدکیا گزینه اصلی سرمربیگری نماینده آبادان شود و حتی منابع غیررسمی با انتشار فیلمی کوتاه، سرمربی سابق سپاهان را به عنوان سرمربی جدید صنعت نفت معرفی کردند. طولانی شدن اعلام رسمی نام نویدکیا منجر به آن شد تا برخی منابع غیررسمی مدعی شوند، چون باشگاه صنعت نفت با برخی بازیکنان بدون هماهنگی با نویدکیا وارد مذاکره شده، این مربی انصراف خود را اعلام کرده، اما پیگیری‌های خبرنگار آنا از باشگاه نفت آبادان بیان‌گر آن است که ظاهرا مسائل مالی باعث شده تا نویدکیا قید حضور در آبادان را بزند.

حال در پیگیری خبرنگار آنا مشخص شد باشگاه صنعت نفت با پنج گزینه داخلی در حال مذاکره است. سرمربی جدید نماینده آبادان فردا شب از میان یکی از این گزینه‌ها، از سوی باشگاه معرفی می‌شود.  

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا