اقتصادی

درخواست یک نماینده برای اتخاذ تدابیری جهت جلوگیری از بروز اشکال در قبوض گاز مشترکین

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در تذکری خواستار اتخاذ تدابیری جهت جلوگیری از بروز اشکال در قبوض گاز مشترکین شد.

به گزارش مجله لوکس، حسین رجایی در جلسه نوبت سوم امروز شنبه مجلس در تذکری با اشاره فرارسیدن فصل سرد اظهار کرد: سال گذشته یا توجه به مشکلاتی که در قبوض گاز پیش آمد، یک‌سری اتفاقاتی رخ داد که رئیس جمهور محترم مجبور شدند ۷۰ درصد تخفیف روی قبوض گاز اعمال کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در آستانه فصل سرما هستیم باید برای اینکه با این مشکل دوباره روبرو نشویم، تدبیری کرد. همچنین در مجموعه شرکت گاز و وزارت نفت نیز باید هم فرهنگ‌سازی و هم اطلاع رسانی صورت بگیرد تا مشکلات سال قبل پیش نیاید وگرنه با وجود الگوی مصرفی که در کشور وجود دارد، دچار مشکلاتی در حوزه قبوض گاز می‌شویم.

به گزارش مجله لوکس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس، در پاسخ به تذکر این نماینده تاکید کرد: پارسال با توجه به مشکلی که پیش آمد کمیسیون انرژی مسئول شد و حدود یک ماه طول کشید تا ۱۲ پلکان موجود در این زمینه به سه بخش تقسیم شود و جدول جدید ابلاغ شد، ان شاءالله امسال تکرار نخواهد شد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا