درخواست تارتار برای برخورد شدید با فساد در فوتبال

سرمربی ملوان با اشاره به پرونده فساد در فوتبال خواستار برخورد شدید با خاطیان شد و گفت: انتظارم از مسئولان کشور این است که با کسانی که تخطی کردند، برخورد شود و به قدری که کسی دیگر جرات نکند.

به گزارش مجله لوکس، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از تقابل سپاهان و ملوان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، رقیبش را از تیمش‌های مدعی خواند و اظهار کرد: سپاهان از تیم های خوب و مدعی است، اما ما نیز نشان دادیم حریف سرسختی برای همه تیم‌ها هستیم و از تیم‌های مدعی هم امتیاز گرفته‌ایم.

وی افزود: این ملوانِ امسال با تقویت چند بازیکن در سال آینده (با توجه به قانون) سربازی می‌تواند مدعی باشد، البته به شرطی که مسئولان به میدان بیایند. روز اول که آمدم هیچ‌کس قرارداد نداشت و با احترام به کادر قبلی تیمی تحویل گرفتم که بعد از رفتنشان واقعا آواره بود. سختی کشیدیم و الان زمان بهره بردن است. من مربی دنبال ارتقا هستم.

سرمربی ملوان با بیان اینکه لازمه پیشرفت این است که کل پتانسیل منطقه آزادی چون انزلی پای کار بیایند، گفت: مردم انزلی با این تیم زندگی می‌کنند و امیدارم تیم خوبی برای فصل آینده بسته شده، من هم با افتخار در خدمت تیم هستم.

تار تار یادآور شد: مرحله سختی است و دو تیم باکیفیت هستند. گذر از این مرحله مسیر تیم برنده را برای کسب جام هموار می‌کند.

او با اشاره به پرونده فساد اخلاقی تازه رو شده در فوتبال ایران خاطر نشان کرد: انتظارم از مسئولین کشور این است که با کسانی که تخطی کردند، برخورد شود و به قدری که کسی دیگر جرات نکند. اینجا بحث حق‌الناس است. اگر با کارهای غیراخلاقی نتیجه را تغییر دهد ظلم کرده و انتظارمان برخورد شدید است

تارتار همچنین اضافه کرد: محروم نداریم ، اما مصدوم داریم و تلاش می‌کنیم به بازی فردا برسند. کار سخت و فشرده است. به قوری امکانات نداریم که بتوانیم ریکاوری لازم را انجام دهیم.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا