اقتصادی

خودروی جدید جیلی آمد – مجله لوکس

جیلی چین از برند روباتیک خودرو JI YUE رونمایی کرد.

به گزارش مجله لوکس، گروه هولدینگ جیلی، خودروساز چینی از یک برند فناوری هوشمند ممتاز JI YUE رونمایی کرد که با همکاری جیلی با شرکت فناوری بایدو در زمینه رباتیک خودرو است. JI YUE ۰۱، مدل پرچمدار تحت نام تجاری جدید توسط جیلی تولید خواهد شد و انتظار می‌رود در سه ماهه آخر سال جاری عرضه شود.

جیلی همچنین اعلام کرد که بایدو دانش خود را در کابین خلبان هوشمند، رانندگی خودکار و فناوری‌های هوش مصنوعی ارائه می‌کند که در خودروهای JI YUE به کار خواهند رفت.

بر اساس این بیانیه، خدمات و بازاریابی برای ۰۱ JI YUE فراتر از نظارت بر فروش، همچنین شبکه شارژ خود را در چین ایجاد و توسعه خواهد داد تا تقاضای مصرف کنندگان برای خودروهای هوشمند الکتریکی هوشمند را برآورده کند. همچنین وب‌سایت وزارت صنعت چین نشان داد که سه خودروی الکتریکی با نام تجاری JI YUE به دنبال تأییدیه‌های نظارتی هستند.

طبق گزارش رویترز، جیلی با بایدو سرمایه‌گذاری مشترکی برای سرمایه‌گذاری خودروهای برقی جیدو داشته است. این برند در ماه ژوئن یک خودروی مفهومی «ربات» را به بازار عرضه کرد که اولین وسیله نقلیه‌ای است که توسط این خودروساز و بایدو ساخته شده است زیرا شرکت‌های فناوری جهانی در تلاش برای توسعه خودروهای هوشمند هستند.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و دانش فنی وسیع هستم که با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند و رویکردهای تحلیلی، سعی می‌کنم تا به شما اخبار و تحلیل‌هایی با قدرت تفکر و تحلیل بالا ارائه دهم. هدفم این است که شما را در درک بهتر مسائل اقتصادی یاری دهم و به شما اطمینان دهم که از بهترین منابع و تحلیل‌ها استفاده می‌کنید.
دکمه بازگشت به بالا