بین الملل

حمله اسرائیل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه

اسرائیل از سمت جولان اشغالی، مناطقی در جنوب دمشق را هدف قرار داد

آفتاب‌‌نیوز :

مجله لوکس از شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه در حمله امروز جنگنده‌های اسرائیل به سوریه خبر داد.

 این خبرگزاری نوشت: در حمله بامداد امروز جنگنده‌های اسرائیل به حاشیه جنوبی شهر دمشق یکی از مستشاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شهادت رسیده است.

رزمنده مجاهد سپاه اسلام سعید علیدادی در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به جنوب دمشق به شهادت رسید.

بیانیه سوریه

به گزارش خبرگزاری آنلاین مجله لوکس، ارتش سوریه امروز (جمعه) در بیانیه‌ای از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به نقاطی در جنوب پایتخت این کشور خبر داد.

خبرگزاری دولتی سوریه «سانا» به نقل از یک منبع نظامی نوشت: «ساعت ۴:۲۰ بامداد امروز، دشمن اسرائیلی از سمت جولان اشغالی، مناطقی در جنوب دمشق را هدف قرار داد».

این بیانیه ضمن اشاره به رهگیری تعدادی از موشک‌های شلیک‌شده توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، می‌افزاید: «این حمله فقط خسارت مادی در پی داشت».

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت متناوب با نقض حریم هوایی لبنان یا از طریق بلندی‌های اشغالی جولان به سمت اهدافی در شرق و شمال غرب سوریه حملات موشکی انجام می‌دهند.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند. ارتش سوریه تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت فلسطین اشغالی را از گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا