بین الملل

حملات موشکی به شهرک‌های اطراف غزه/ بمباران خان یونس پس از عقب‌نشینی

در حالی که تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه وارد هفتمین ماه خود شد و در یکصد و هشتاد و پنجمین روز، بمباران اشغالگران در مناطق مختلف نوار غزه ادامه دارد شبکه ۱۴ رژیم صهیونیستی از شلیک چندین موشک به سمت شهرک‌های اطراف غزه خبر داد.

به گزارش مجله لوکس، این کانال عبری زبان گزارش داد: چندین موشک به سمت شهرک‌های اطراف غزه موسوم به «غلاف غزه» شلیک شد و آژیرهای هشدار در مناطق باز فعال شدند و خسارتی از این حملات گزارش نشد.

این در حالی است که پیکر ۱۳ شهید از مناطق شرقی خان یونس بیرون آورده و به بیمارستان اروپایی غزه منتقل شد.

پس از خروج نیروهای اشغالگر از شهر خان یونس طی روز یکشنبه، اجساد شهدا همچنان از زیر آوارها بیرون کشیده می‌شوند.

رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند که ارتش اشغالگر حملات هوایی به شرق خان یونس را آغاز کرد و این حملات همچنین زمین‌های کشاورزی در غرب شهر را هدف قرار داد.

اوایل روز یکشنبه، اشغالگران خانه‌ای در جوره العقاد در غرب شهر خان یونس را بمباران کردند. این حملات چند ساعت پس از اعلام خروج ارتش اشغالگر از خان یونس بود.

حملات موشکی به شهرک‌های اطراف غزه/ بمباران خان یونس پس از عقب‌نشینی

همچنین رژیم صهیونیستی علاوه بر شمال شرق رفح در جنوب نوار غزه نزدیکی بیمارستان کویتی در شهر رفح را هدف قرار داد.

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز شرق اردوگاه مغازی و دیر البلح در مرکز غزه را هدف قرار داد.

انتهای پیام

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا