اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیر انجمن ورزش شهر تهران از برگزاری هشتمین رویداد هنری شهر تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد.

بر اساس این گزارش، این رویداد را برگزار می‌کند و این رویداد را در اختیار دارد. توسعه فعالیت های بدنی شهروندان، «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نگهداری و کنترل اماکن و نگهداری مجموعه های ورزشی» برگزار می شود.

مدیر سازمان شهر تهران تاکید کرد: هدف این سازمان گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات بهینه به شهروندان تهرانی است و برای دستیابی به آن نیازمند شناخت نیازها و چالش های موجود است و برای ترسیم نقشه آینده ضروری است.”

وی ادامه داد: به این ترتیب مهمترین مشکلات و چالش ها در عرصه ورزش شهروندی و همچنین گروه های ورزشی تحت پوشش سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، از تحدیقی مونویات دریکی، برک هدیک این عفید و دعوت از شرکتهای دانش بنیان و استارت آپی را اصفال اورد.

وی به برگزاری دو رویداد مشابه در سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال‌های گذشته دو رویداد با نام‌های «نمایش ورزشی» و «ورزش» در حوزه ورزشی شهرستان برگزار شد.

وی کرید داد: اپلیکیشن “اینوگام” که در روزهای شیوع ویروس کرونا در تشویق و ترغیب ورزش های مختلف بسیار موثر بود و در نتیجه برگزاری چنین رویدادهایی را به همراه داشت.

مديراعم الصرحة شهرداري تهران كرد كرد كرد كرد: ما براي بقيه به من گفتيم. چه کسی.

اوجاقی با هدا به تالار گفتمان آئین فیلم، هوزور استارت بهاهای شرکتی بنیان ر ازاد و رایک برشمرد و ازدمرد و آدرمد: علاقه مندان می توانند جهت ارائه به سایت BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تهران ، این رویداد در ماه های پنجم و دوازدهم سال برگزار می شود و وبینار برای آشنایی با سوالات و پاسخ ها به روش ذکر شده در بالا برگزار می شود. همچنین ارسال آثار تا 19 شهریورماه اعلام و نتایج ارزیابی در 26 شهریورماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا