جزئیات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی

آفتاب‌‌نیوز :

خبر مرگ عجیب و مرموز طلا، بلاگر مشهدی در چند روز گذشته در فضای مجازی وایرال شده است. طلا زن جوانی بود که در مشهد سکونت داشت، تبلیغات برندهای مختلف لوازم آرایشی را در پیج شخصی خود انجام می‌داد، حدود پنجاه هزار نفر فالوئر داشت و برای کسانی‌که طرفدار لوازم آرایشی و برندها هستند، شناخته شده بود. اما کسی از مشکلات خانوادگی او با خبر نبود. غروب چهارشنبه او از طبقه هفتم یک برج لوکس در هاشمیه مشهد واقع در بلوار صارمی، خیابان صارمی ۲۳ خود را از روف‌گاردن به پایین پرتاب می‌کند.

همسر طلا بعد از اینکه همسرش به پایین سقوط می‌کند، بی‌حال می‌شود و بعد از اینکه به هوش می‌آید، به ماموران در شرح ماوقع می‌گوید: «مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو ۲۰۷ نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد».

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند، خانه‌ای لوکس با سه اتاق خواب. ماموران در حالی وارد این محل شدند که مردی، خود را در آنجا مخفی کرده بود. بررسی‌های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان‌باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته‌اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می‌کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

طبق شواهد اسنادی که رسانه‌های محلی در مشهد منتشر کرده‌اند، این مرگ، جنایت نبوده است، بلکه طلا به دلایلی که هنوز مشخص نیست خودش اقدام به پریدن کرده است. تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و عدم وجود مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت‌بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمئن کرد که با یک پرونده خودکشی روبه‌رو است.

البته با توجه به شکایت شوهر متوفی، مرد طبقه دوم دستگیر شد. به‌هرحال، اثری که نشان دهد این واقعه یک جنایت بوده، پیدا نشد.

دکمه بازگشت به بالا