عمومی

تکذیب ادعاها درباره «آرمیتا عباسی» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به روابت اینگا آنلاین، حسین فاضیلی طوفان رئیس دیوان عدالت استان البرز گفت: بر اساس گزارش سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو نفر در شهرستان سائوجبلاغ دستگیر شدند که به مقامات اعلام کردند فردی تحت عنوان سرش این دو نفر را برای انتراش فراخوان‌ها و اماب در فازی مجازی هیدایت و فریتها می‌کردند، خانمی به نام امریتا عباسی است.

وی گفت: صفحه مجازی این فرد برای استفاده در فضای مجازی با ارسال دعوتنامه برای تحریک وی در نظر گرفته شده است. Молтов به بسیج‌بازی‌های بسیج، کانکس‌های نازمانی و کانتری‌های کنکاه و به آشوب کندن.

وی با بیان کے پس از از اقاریر دوستور در از کانم عباسی در کرج سدر شد در استیک از نزیل این خانوم در کرج، گفت: Молтов علی و نادیه فندک کاشف شد.

وی افزود: این فرد پس از رفع اتهام به بازداشتگاه اعزام شد و در تاریخ 25 شهریور ماه اعلام کرد که از ناحیه روده دچار مشکل شده است.ع) کرج عزام شد.

رئیس دادگستری استان البرز با بیان اینکه ادعای تخلف از قانون کذب است، تصریح کرد: پس از معاینات پزشکی مشخص شد که این زن در گذشته مشکلات گوارشی مرتبط با این بیماری داشته است. هموروئید مشخص شد وی در حال حاضر مشکل خاصی نداشته و در کمتر از 24 ساعت از بیمارستان مرخص شده است.

وی افزود: این زن با توجه به ماهیت اتهامات و جرایم و سرکردگی اغتشاشات و کشف اقلام و تجهیزات اغتشاشگران از منزل وی، دستور بازداشت موقت وی صادر شد. در زندان فردیس و همچنین برسا قانون با خانواده در ارتباط است.

فاضلی طوفان تقديم كرد: اسعاس كذب است و شهت هديد

دکمه بازگشت به بالا