سلامت و دانش

تولید ۹۰ میلیون سرنگ توسط هلال احمر از ابتدای امسال تاکنون

سازمان تدارکات پزشکی وابسته به هلال احمر اعلام کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰ میلیون عدد سرنگ در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تولید شده و این روند ادامه دارد.

به گزارش مجله لوکس و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان تدارکات پز شکی؛ شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران تلاش می‌کند تا با شناخت نیاز جامعه در مسیر تولید هدفمند تجهیزات پزشکی قرار گیرد و یاری‌رسان سیستم بهداشت و درمان کشور باشد. در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون ۹۰ میلیون عدد سرنگ ۲، ۵ و ۱۰ میلی لیتری سه تکه و دو تکه و سرنگ انسولین در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی تولید شده است و روند تولیدات با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ادامه خواهد داشت.

سرنگ سه تکه و دو تکه تولیدی این شرکت دارای قسمت لاستیکی موسوم به گسکت هستند که علاوه بر غیر تب‌زا و زیست سازگار بودن، در تولید آن‌ها از سوزن استیل ضدزنگ و دارای پوشش سیلیکونی استفاده شده است.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده‌های تجهیزات پزشکی یکبار مصرف از زمان تأسیس گام‌های مهمی را در زمینه توسعه کمی و کیفی خود برداشته است تا بتـواند با پیروی از فرمایشات مقام عظمای ولایت و در راستای سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران گامی مؤثر در زمینه خود کفایی محصـولات پزشـکی بردارد.

انتهای پیام

نشر علوم پزشکی

من به عنوان یک نویسنده متخصص در زمینه علمی و پزشکی، مطالبی را به شما ارائه می‌دهم که به طور جذاب و قابل فهم، اطلاعات لازم را درباره موضوعات مختلف سلامتی به شما منتقل کنند.
دکمه بازگشت به بالا