استان ها

توانمندی‌های انقلاب اسلامی در زمان مقرر برای نابودی اسرائیل به کار گرفته می‌شود

مجله لوکس/خراسان رضوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به زودی توانمندی‌های انقلاب اسلامی در زمان مقرر برای نابودی اسرائیل به کار گرفته می‌شود.

سردار علی فدوی ۲۶ مهرماه در اجلاسیه کنگره ملی ۲۵۳۲ شهید نیشابور بزرگ که در ورزشگاه انقلاب این شهر برگزار شد، گفت: سال ۶۱ هجری قمری یک صبح تا غروب تمام مصیبت‌های عالم بر امام حسین (ع) و فرزندانش نازل شد و خداوند جزای این را ظهور امام زمان قرار داد.

وی با بیان اینکه ۶۰ سال است مبارزه شروع شده و در طی این سال‌ها دشمنان ما اعتراف می‌کنند که ایران منشأ همه‌ توانمندی‌ها است، تأکید کرد: خدا آن روزی را بیاورد که پیروزی بزرگ را برای جبهه حق رقم بزند و ما از توانمندی‌های خودمان علیه رژیم کودک کش عالم بتوانیم استفاده کنیم تا بفهمند وقتی توانمندی جبهه حق بروز پیدا ‌کند آثاری از باطل باقی نمی‌گذارد.

فدوی با اشاره به اینکه وعده خدا حق است و همه مردم دنیا حلاوت انقلاب اسلامی را خواهند چشید، گفت: ما باید از جبهه حق انقلاب اسلامی پاسداری کنیم و می‌دانیم که خداوند وعده داده جبهه حق همیشه پیروز است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: خداوند در قرآن به صراحت گفته دو حزب وجود دارد، یکی حزب خدا و دیگری حزب شیطان و حزب خدا همیشه پیروز است.

وی با بیان اینکه ما در تاریخ نخوانده‌ایم بلکه خودمان تجربه کرده‌ایم که خداوند به وعده‌اش عمل می‌کند و همیشه جبهه حق پیروز است، اظهار کرد: ما نمی‌توانیم ذره‌ای به عظمت شهید اضافه کنیم، چراکه خداوند جایگاه شهید را در مرتبه‌ای قرار داده که برای ما قابل درک کردن نیست، اما شهدا می‌توانند ما را مورد شفاعت خود قرار دهند.                                 

توانمندی‌های انقلاب اسلامی در زمان مقرر برای نابودی اسرائیل به کار گرفته می‌شود

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری سالانه بیش از ۱۰۰ هزار مراسم یادواره شهید در سراسر کشور، عنوان کرد: علیرغم اینکه چند دهه از جنگ گذشته اما یاد و نام شهدا همچنان زنده است، زیرا ما اعتقاد داریم شهدا زنده‌اند و عظمت آفرینی می‌کنند.

وی با بیان اینکه سال آینده در خراسان بزرگ، تجلیل مقام تمامی شهدای استان را برگزار می‌کنیم تا مردم دنیا به عظمت شهدای انقلاب اسلامی پی ببرند، گفت: اکنون در حال سپری کردن روزهای حساسی هستیم، به گونه‌ای که صهیونیست‌ها وادار به جنایت‌های غیرانسانی شده‌اند و صدای دنیا از این جنایت بزرگ به صدا درآمده است.

فدوی اظهار کرد: همگی دیدیم که دشمنان انقلاب اسلامی در سال گذشته چه جنگی علیه جمهوری اسلامی ایران به راه انداختند اما به برکت انقلاب اسلامی نتوانستند ذره‌ای پیروزی کسب کنند و به شکل مفتضحانه‌ای شکست خوردند، هرچند مجدد امسال بسیار تلاش کردند تا در سالگرد اغتشاشات اقدام کنند اما بازهم موفق نشدند و همه این‌ها به برکت عظمت و توجه شهدا است.

سردار فدوی با بیان اینکه به زودی توانمندی‌های انقلاب اسلامی در زمان مقرر برای نابودی اسرائیل به کار گرفته می‌شود، تأکید کرد: دلیل پیروزی ما این است که باور کرده‌ایم هر روز عاشوراست و همه جا کربلاست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا