بین الملل

تظاهرات هزاران نفری در لندن در حمایت از غزه+تصاویر

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله لوکس، منابع رسانه‌ای از تظاهرات هزاران نفر در لندن، پایتخت انگلیس در حمایت از مردم فلسطین، آتش‌بس فوری و پایان اشغالگری خبر دادند. 

 

 

 

 

ده‌ها هزار نفر در سراسر جهان از بغداد و امان تا جاکارتا و اسلام آباد روز‌های جمعه و شنبه هفته پیش علیه بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند و با مردم فلسطین اعلام همبستگی کردند. 

شنبه پیش نیز هزاران نفر در مرکز شهر لندن در حمایت از مردم غزه و محکومیت حملات جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به نواز غره بدست به تظاهرات زدند. هرچند که پلیس لندن برپایی هرگونه تجمع و تظاهرات در حمایت از فلسطین را ممنوع اعلام کرده بود.

تظاهرات‌کنندگان هفته پیش ابتدا مقابل ساختمان شبکه بی بی سی در لندن تجمع کرده و پس از آن تظاهرات دیگری مقابل پارلمان و مقر اقامت نخست وزیر انگلیس برگزار کردند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا