ورزشی

تصویری از جشن دونفره قلعه نویی و بازیکن تیم ملی

به گزارش خبرگزاری مجله لوکسٰ مرتضی پورعلی گنجی یکی از نفراتی بود که در برد دیروز مقابل فلسطین خوشحالی‌های قابل توجهی انجام داد و پس از پایان بازی سریعا خود را به کادرفنی و بازیکنان تیم ملی رساند و به آنها تبریک گفت.

در گزارش ورزش سه آمده است: پورعلی گنجی به همراه مهدی ترابی، آریا یوسفی و سامان فلاح روی سکوها حضور داشت و بازی ملی‌پوشان را تماشا می‌کرد، او پس از پایان بازی در زمین مسابقه حاضر شد و سریعا به سمت امیر قلعه نویی رفت و صحبت های آنها با لبخند و در یک حالت صمیمانه شکل گرفت، پس از آن پورعلی گنجی به همراه دیگر ملی‌پوشان به سمت سکوهای اجوکیشن سیتی رفتند و از هواداران حاضر در ورزشگاه تشکر کردند.

1979258

1979259

مرتضی در دیدار دوستانه ایران و قطر پیش از جام ملت‌ها دچار مصدومیت شد و این تورنومنت بزرگ را از دست داد اما با روحیه بالایی که دارد در کنار تیم ملی حضور دارد و یکی از مشوقان بازیکنان ایران در این مسابقات است.

پورعلی گنجی در اردوی تیم ملی روند درمانی‌اش را هم طی می‌کند تا هرچه سریعتر بتواند به میادین فوتبال بازگردد.

251 251

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا