تشکیل پرونده قضایی فساد مالی در یکی از باشگاه‌های کرمانی/مسئولان سابق تحت تعقیب هستند

مجله لوکس/کرمان رئیس کل دادگستری استان کرمان از تشکیل پرونده با موضوع اتهام فساد مالی در یکی از باشگاه‌های فوتبال در استان کرمان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی شامگاه ۲۴ اردیبهشت ماه در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی از سوی سازمان اطلاعات سپاه استان مبنی بر وقوع فساد مالی در یکی از باشگاه‌های لیگ برتری استان کرمان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان کرمان افزود: در این رابطه چند نفر از مسئولان سابق این باشگاه تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.

وی اعلام کرد: تخلفات صورت پذیرفته مربوط به سال ۱۴۰۰ و قبل از آن است و در این رابطه در زمستان سال گذشته پرونده‌ای در دستگاه قضایی استان کرمان تشکیل شده بود.

به گزارش مجله لوکس و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، حجت الاسلام حمیدی گفت: در این رابطه همچنین روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه جاری پنج نفر از افراد در کمیته داوران و اعضای فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و یک روزنامه‌نگار ورزشی برای ادای توضیحات به دستگاه قضایی استان احضار و دعوت شده‌اند.

وی مبارزه با فساد را خط قرمز دستگاه قضایی اعلام کرد و هشدار داد: دستگاه قضایی بدون اغماض با افراد مفسد در هر پست و جایگاهی برخورد خواهد کرد.

حمیدی عنوان کرد: باتوجه به اینکه پرونده در مراحل تحقیقات اولیه قرار دارد، اطلاعات تکمیلی در این رابطه از سوی روابط عمومی دادگستری استان اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا