بین الملل

تشکیلات خودگردان فلسطین: به آمریکا، اسرائیل و غرب اعتماد نداریم

سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین شامگاه چهارشنبه با بیان اینکه تشکیلات از هر راه‌حلی برای رسیدن به آتش‌بس در نوار غزه حمایت می‌کند، گفت تشکیلات به آمریکا، رژیم صهیونیستی و غرب اعتمادی ندارد.

به گزارش مجله لوکس، «نبیل ابوردینه» سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تاکید کرد تشکیلات از هر راه حلی که منجر به برقراری آتش‌بس و انتقال کمک‌های انسانی به نوار غزه شود، حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه پس از آتش‌بس می‌توان درباره بقیه مسائل هم صحبت کرد، افزود طرح هر موضوعی قبل از آتش‌بس به نفع ملت فلسطین نیست.

ابوردینه به اسکای نیوز تاکید کرد ما به آمریکا، اسرائیل و غرب اعتماد نداریم و درباره آینده ملت فلسطین دستورکارهای خارجی را نمی‌پذیریم. با هر طرحی که در تضاد با منافع این ملت باشد، مخالفیم.

ابوردینه با اشاره به اینکه تشکیلات وارد مسائل مربوط به آینده نوار غزه نمی‌شود، گفت لازم است موضع فلسطین متحد شود.

انتهای پیام

 

نشر بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای صنعتی و تجاری جهانی. با دانش در زمینه بازارهای جهانی و تجارت بین‌الملل، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای صنعتی، شرکت‌ها و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و بازاریابی، به شما دیدی جامع از تحولات صنعتی و تجاری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا