استان ها

بیمه اتومبیل برای شهروندان نیشابور به صورت رایگان

جعفر سعیدی ، در گفتگو با نویسنده خبرگزاری آنا در نیشابور ، درمورد فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در شعبه نیشابور برای پیشگیری و جلوگیری از پیشگیری از بیماری کوروی ویروس صحبت کرد. ، ارائه اطلاعات دقیق برای اساتید و کارمندان برای رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی برای جلوگیری از گسترش.

وی افزود: خاتمه بخش آموزش و اداره بخش اداری با حداقل انرژی و ردیابی کار از راه دور کارکنان مطابق دستورات صادر شده گام بعدی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت: به دلیل تعطیلی دوره های آموزشی کلاسهای مجازی برگزار شد.

سعیدی توضیح داد: ضد عفونی روزانه در کلیه ادارات دانشگاه ، نصب بنرها و اعلامیه های لازم جهت اطلاع از بیماری عروق بیماری کرونا و راه های پیشگیری از آن ، مطابق پروتکل ها دریافت شده از سازمانهای ذیربط و دسترسی به چنین اطلاعاتی در کانالها و وب سایتهای اطلاعاتی دانشگاه. حفظ سلامتی و آشنایی با بیماری کارکنان.

تصادف نیشابور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور

این مقام خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور از مسئولیت های اجتماعی چشم پوشی کرده و بخشی از آن را مسئول عمل جهادی ضد عفونی رایگان خودروهای شهروندان با ضد عفونی کننده های آماده شده در آزمایشگاه واحد دانشگاهی در بخشی از محیط دانشگاه با رعایت کامل مسائل بهداشتی. با هماهنگی مسئولان استانی دانشگاه و سازمانهای ذیربط شهرستان.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور با بیان اینکه در همه کشورها از جمله شرایط دشوار نیشابور وجود دارد ، اظهار داشت: برای سهولت در این شرایط ، این دانشگاه براساس نامه نامه به دنبال پیشگیری یا معالجه بیماران است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی برای وقف اتومبیل و امکانات دانشگاه از قرارگاه کرونا در این شهر خبر داد.

انتهای پیام / 1 /

تمامی نوشته های سایت مطابق با سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به خبررسانی می نماید، لذا مسوولیت کلیه محتوای این سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و پایگاه اینترنتی مجله لوکس هیچ مسوولیتی در قبال این نوشته از سایت نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا