اجتماعی

بیشترین تردد زائران اربعین از مرز مهران/ضرورت آمادگی بهداشتی و درمانی در ایلام

دستیار پزشک وزارت بهداشت گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده بیشترین تعداد گردشگران اربعین حسینی از استان ایلام و مرزهای بین المللی پلمب خواهند شد.

به گزارش مجله لوکس، دکتر سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت با قدردانی از زحمات مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای خدمت رسانی به مردم و همچنین انتقال بیمارستان گفت: در حال سفر به استان هستم. استان ایلام برای دومین بار در یک ماه گذشته و اهمیت این موضوع به دو دیلیل بوده است. استدلال اول؛ İlam از استان های پر پوتنیلی است که درد بری بری بریا درد دارد و ما باید در رستائی تعالی و تعالی نیزم سلامتی داشته باشیم، این استان برای پوتنیلی درد دارد. دریل دوم هم عربین حسینی در استان یلام است.

دستیار پزشک وزارت بهداشت با بیان اینکه بر اساس برآوردهای انجام شده بیشترین تعداد گردشگران اربعین حسینی از استان ایلام و مرز بین المللی پلمب می شود، گفت: اتفاقات این روزها

بنابر عرض المزيد للقناء للمنزل هذائية، دوكتر جاسم محمدي، وتحدر آين دونشاده نيز ایشته دائد: حوزر مجددید استفاده از درمان منزیرت هەنگ در استان علام در تولماه، إلی است.

دکتر محمدی افزود: ما به دنبال همکاران خود در حوزه درمان دانشگاهی هستیم، این گونه است که بیماران به استان ها و مرکز کشور در حداقل سطح اعزام می شوند، این مشکل نیروی انسانی قوی می طلبد. تجهیزات و امکانات مناسب.”

وی کاترنشان کرد: استان علام نازید توجه فیلمی فسلاسان منزارت هوستان است زیر در مسیر نگاه زایران عرب حسینی کارد درد. امیدواریم بتوانیم حمایت های وزارت بهداشت را برای شما فراهم کنیم.

وی گفت: زیرساخت هایی مانند آنژیوگرافی در استان ایلام وجود دارد و با حمایت مسئولان وزارت بهداشت و امکانات و تجهیزات مربوطه می توانیم خدماتی را که در خور هدف جامعه باشد ارائه دهیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا