اجتماعی

بیانیه سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درباره اقدامات انجام‌شده در حوادث اخیر

سازمان نیزام بیسیکی جمهروی اسلامی ایران کردی کے کہے

به رابوت مجله لوکس، بیشری است به شرک آلیک است:

همکاران

அத்தை முர்கு மும் மெய்றி நியுக்கிய் முர்பியு இர் இர்

با سلام

با احترام و تشکر از همه شما عزیزان به ویژه بابت حوادث اخیر و در صورت لزوم به اطلاع رسانی اقدامات انجام شده توسط سازمان نظام پزشکی و پیگیری های انجام شده در پاسخ به مطالبات سازمان ها و اعضای مختلف جامعه محترم پزشکی کیشور موارد زیر به اطلاع شما عزیزان می رسد:

1- پس از فوت تاسفـبار خانم مهسا امینی در روز جمعه مورخ 1401/06/25 ریاس کل رایس کل ترایک در تاریک یکشنبه 1401/06/27 با یوزر در کسری هوستین و سلسه با امیر عامین و در روز جمعه مورخ 1401/06. /27 درمان انجام شد و پرونده بررسی و نظرات افراد حاضر در جلسه استماع شد.

2- در تاريخ 1401/06/28 رئيس سازمان در تماس تلفني با دادستان محترم كشور و دستيار وزير محترم مديريت امنيتي كشور و دبير شوراي امنيت كشور خواستار تماس تلفني شد.

3- در تاریخ 1401/06/28 تی نامه به وزیر مستیک کیشور پرسیت شود کیمیت واقعی بیدیکی با اوزر نیزم بیاید و نمه عنه عنه علمی زیربت شود.

۴- در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ در لوسلای باحوزر وازیر مزید کیشور و اسایکی وهیں کیشوری استمابین.

5- همان روز 06/29/1401 متعقيب نامه دبير شوريه در شيرکون کيشور بود که کي بود، تي نامه هاي از انجمن هاي علمي پرستي شد.

6- عصر همان روز (1401/06/29) با حضور نمایندگان انجمن های علمی مذکور و وضعیت سازمان محترم پزشکی قانونی، رئیس سازمان محترم پزشکی کشور، معاون وزیر محترم بهداشت و درمان. معاون کمیسیون محترم بهداشت و درمان، اولین جلسه در وزارت خانه و در حورز دبیر شوری سیکشری کیشور کاکرای و همه ایپیپت و کیش و دوکس به تور کیمل شد به کیشر.

7- peru antaruch CT scan brain منتسب به خانم امینی، در تاریخ 1401/06/29 organism system medical system تی استعلامی از برد رایدیولوی کرد کرد انگر علمی کود را در فیس اینتہہ۔۔ CT سکن معلیہ.

8- در تاريخ 1401/06/30 طي نامهاي به وزير مستدي كيشور بر رنداي كار كاري كيشور كه ​​كے ہے وہے و نيز كہ از كدينہ ازيم جنومنہى علمى – تكھه شد.

9- پس از درخواست تعدادی از اعضای نظام محترم پزشکی عمومی از رئیس سازمان نظام پزشکی قانونی، با توجه به صحت و رعایت موازین علمی در رسیدگی به پرونده، این درخواست به رئیس سازمان نظام پزشکی ابلاغ شد. سازمان پزشکی حقوقی مورد احترام در تاریخ 1401/07/02 خطاب به سر அத்தை மும் மாயு மாய்குக்கு அன் அயை சியு காட்டிய்

10- در روز جلسه تعدادی از همکاران در مورخه 1401/07/06 طی مکاتبه ای با دبیر محترم سازمان در خصوص احتمال استفاده غیر درمانی از آمبولانس و همچنین حمله به آمبولانس در حین انجام وظیفه ابراز نگرانی نمودند. در شورای امنیت کیشور، این موضوع منعکس شد و علاوه بر آن طی جلسات و تماس‌های با نهادهای زیربت تعمیل تعریف شد.

11- تعدادی از اعضای جامعه محترم پزشکی و مدیران نظام پزشکی کیشور را بر اساس پیگیری های انجام شده از برخی نظارت ها و نگرانی ها نام ببرید. ہے ہے ہے ۔ به روست علنی بیان نمودند.

12- علیرغم برخی تفاسیر تعدادی از همکاران از متن کوتاه مصاحبه، نکات زیر در این مصاحبه به وضوح مورد تاکید قرار گرفت:

– رسیدگی به پرونده خانم امینی با صداقة كامل
– درمان همه مسدومین در همه کنتری درامین بدون سوگیری
– استفاده از وسایل نقلیه اضطراری بر اساس وظیفه اصلی آنها
– در کنر مدرون بدون جمیع بیکیکی و توصیرک داههههه و بیان کود از مسیر لوگیکی کود.
– باید در کیشور فضا برای انتقاد و اعتراض ایجاد شود
– معترضان و منتقدان مدافعان سرزمین کشور و مردمی هستند که می خواهند کشور را آباد کنند
– جمیعة بریقة است به امولا عملوم علی است باین بین باین باین اپیں و کریکت کود با اگتشاش و اباکزدن به امولی کے.
– استفاده از برخی عناصر تجزیه‌طلب و اغتشاشگر از این حادثه و دوش‌کردن فضای اعتراضی مسالمت‌آیز، مردود و غیرقابل قبول است و لازم است مرز اعتراض از اغتشاش توسط مسئول محترم کشور جدا شود.

پس در هیک جای آیین بیان نکیده است بیان نهدیه است

۱۳- متعاقب درخواست همکاران برای رسیدگی به وضعیت جامعه احتمالی پزشکی، طی نامه‌های به دادستان کل کشور و در تماس‌های متعدد رئیس کل سازمان با مسئولین امنیتی و قضائی مختلف، در حال حاضر موضوع را پیگیری می‌کند.

14- در للسلسة شوریاعالی نزام بیدیکی (۱۰۰1/۰7/۰۶) و نیز در لہے ہے۰۰۰۰/۰۰۰/۰۰۲ و نیز در ہے۰۰۰۰/۰۰۲/۰۰۲ وە۰۰۲۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۲۰۰۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۰۰۰۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

15- کلیه مراحل فوق در زمان تشکیل مجمع عمومی سازمان کامل و مستند می باشد.

نظام پزشکی سازمان روابط عمومی

1401/06/30»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا