اجتماعی

بهره‌برداری۲۴۰۱ میلیارد تومان طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای مازندران

عسنا/مازندران استاندار مازندران گفت: سپاه کربلا و بسیج سازندگی مازندران در آن ها کایند را به ورستان ها به بهرای بردی ریستیند خدمات ارزنده را به استان به بهرای بهدری می رساند.

به گزارش مجله لوکس، سید محمود حسینی پور امشب در مراسم افتتاحیه برنامه جامع محرومیت زدایی با اشاره به اینکه استان مازندران دارای 3 هزار و 600 روستا است که اکثر آنها محروم هستند، اظهار کرد: استان 2401 میلیارد تومان کمک کرد. در سال گذشته.

وی ادامه داد: 48 پروژه راه روستایی به طول 168 کیلومتر با 220 میلیارد تومان و 16 پروژه راه شهری بین مزارع با 16 میلیارد تومان در سال گذشته به بهره برداری رسیده است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه 75 پروژه آبیاری با اجرای 150 کیلومتر لوله گذاری در 200 روستا با اعتبار 224 میلیارد تومان در قالب 19 جلسه از دیگر پروژه های مهم محرومیت زدایی شهری مازندران عنوان کرد. : تعمیر و ساخت سدهای آبی به عنوان مهمترین منابع آبی سنتی استان پاک‌های محمول عکرا شده تسویر سپاه کربلا استان است.

این مقام مسئول افزود: بسیج سازندگی در سالی که آببندان را در 140هکتار لیروبی کرده رایروبی است.

حسینی پور یکی از اقدامات مهم ارتش در زمینه فقرزدایی را ساخت منازل مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مازندران دانست و گفت: در کنار این رویکرد به ساخت و سازهای جهادی می پردازیم. گروه ها، نقش مهمی در ساخت خانه های محروم برای کاهش هزینه های ساخت دارد، زیرا در ساخت خانه برای خرداد در مازندران زیکی برای کارگری این واحدها کوست نیمی‌شود.

استاندار مازندران کاتر کرد کرد: بسیج سازندگی مازندران در سال 1399 تاکنون 1000 و 394 باب منزل مسکونی برای مستضعفان ساخته شده است که کلید آنها در اختیار افراد معرفی شده از سوی کمیته بهزیستی و امام خمینی (ره) قرار گرفته و 442 واحد نیز می باشد. در دست ایکرا است

این مقام مسئول با بیان اینکه تعمیر و مرمت آبنماهای سرویس بهداشتی و حمام برای کمک به خانواده های مستضعف نیز انجام می شود، گفت: طبق آمار در سال گذشته 500 آبنما انجام شده است. با هشت میلیارد تومان فعالیت کرد.

تکمیل و حمایت حسینی پور از کارگاه های کوچک اشتغال و ساخت بارگاه های شهدا در روستاهای محروم مازندران و همچنین خدمات دیگر را ساخت لشکر کربلا در مازندران عنوان کرد و خاطرنشان کرد: حدود 200 میلیارد تومان در دست گردش است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا