عمومیکسب و کار برتر

بهترین برندهای مسواک برقی (1403)

همان‌طور که می‌دانید شیوه صحیح مسواک زدن از اهمیت بالایی برخوردار است اما گاهی اوقات به دلیل تنبلی و عدم انجام صحیح این کار، بیماری‌هایی مانند التهاب لثه، ایجاد پلاک دندان و… ایجاد می‌شود. بسیاری از بیماری‌های دندان به این دلیل است که قسمت‌هایی از دندان جهت تمیز کردن در دسترس نیستند و یا زمان کافی برای تمیز کردن آن را نداشته‌ایم.

متخصصان و دندانپزشکان بر این عقیده هستند که استفاده از مسواک برقی موجب بهبود بهداشت و سلامت دندان می‌شود. مسواک‌های دستی گزینه خوبی هستند اما استفاده از بهترین مسواک‌ برقی موجب طول عمر بیشتر دندان، اثرگذاری بیشتر و حفظ سلامت دندان می‌شود و همچنین موجب می‌شود این کار را صحیح و بسیار راحت انجام دهیم.

مسواک‌‌‌های برقی نسبت به حرکت دست، بسیار سریع‌ و راحت‌تر جرم‌های دندان را پاک می‌کنند. با استفاده از یک مسواک معمولی و دقت بیشتر می‌توان به نتیجه‌ی مناسب رسید؛ اما راه راحت‌تر استفاده از مسواک برقی است.

چه زمانی استفاده از مسواک برقی برایتان مناسب است؟

  • برای مسواک زدن وقت کافی نمی‌گذارید.
  • کودکی دارید که از مسواک کردن دندان فراری است.
  • برای مسواک کردن دندان حوصله کافی نداشته و این کار را به خوبی انجام نمی‌دهید.
  • به کلیه دندان‌های خود به خوبی دسترسی ندارید.

بهترین مسواک های برقی بازار

سرعت چرخش بالای این مسواک زمانی‌‌که روی دندان قرار می‌گیرد، باعث پاک ‌شدن و تمیزی دندان می‌شود که چندین ‌برابر عملکرد مسواک دستی است. مسواک برقی برای افرادی که فرصت زیادی برای مسواک زدن اصولی ندارند، بسیار مفید است.

مسواک‌های برقی اورال بی، پایه‌ای برای شارژ و یک بدنه‌ی اصلی دارند و برس مسواک نیز قابل تعویض بوده که می‌توان هر سه ماه یک‌بار، برای خرید سَری یدک اقدام کرد. الیاف به کار رفته در برس مسواک، در اثر استفاده تغییر رنگ می‌دهند که به معنی فرارسیدن زمان تعویض سری مسواک است. اگر قصد خرید بهترین مسواک برقی دنیا را دارید، این محصول جهانی گزینه خوبی برای شما است.

ویژگی‌ها

قابلیت تعویض سری: دارد

سری ها: سری سفید کننده

نوع حرکت: چرخشی

تایمر: دارد

سرعت چرخش در دقیقه 7600

توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه

پایه شارژ: دارد

مدت زمان شارژ باتری: 10 ساعت

مدت زمان شارژدهی باتری: 1 هفته

سایر ویژگی‌ها: تکنولوژی 2 بعدی نوسانی – دورانی، پاک کننده لکه‌ها و پلاکهای دندان، دارای الیاف نرم تر

این مسواک پلاک‌های دندان را از بین می‌برد و قدرت پاک‌کنندگی بسیار بالایی دارد؛ همچنین به‌طور سه‌بعدی (3D) دندان‌ها را سفید و براق ‌می‌کند. سری مسواک دارای الیاف نرم و بسیار لطیفی است که حتی برای تمیز کردن لثه‌ها نیز مناسب بوده و می‌تواند برای انواع دندان‌ها حتی دندان‌های حساس استفاده شود.

تکنولوژی دوبعدی این مسواک نوسانی و چرخشی بوده و می‌تواند تمام سطوح دندان‌ها را بشوید. برای شارژ این مسواک از برق شهری استفاده می‌شود که در هر بار شارژ کامل، 5 تا 7 روز قابلیت استفاده دارد. مسواک اورال بی این قابلیت را دارد که پس از دو دقیقه، کافی ‌بودن زمان مسواک‌ زدن را با پالس اعلام ‌کند. همچنین می‌توان دندان‌های عقبی و دور از دسترس را که تمیز کردنشان دشوارتر است، به‌ راحتی تمیز کرد. اگر قصد خرید بهترین مسواک‌ برقی بازار را دارید، این مدل را مدنظر داشته باشید.

ویژگی‌ها

قابلیت تعویض سری: دارد

سری ها: معمولی

نوع حرکت: چرخشی، لرزشی

تایمر: دارد

سرعت چرخش در دقیقه 7600

توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه

پایه شارژ: دارد

مدت زمان شارژ باتری: 16 ساعت

مدت زمان شارژدهی باتری: 5 روز

سایر ویژگی‌ها: شارژر قابل حمل، چرخش زاویه ای، تمیزکننده عمیق میان دندان‌، جلوگیری از پوسیدگی دندان‌، عملکردی مانند نخ دندان

این مدل از مسواک برقی اورال بی برای دندان‌ها و لثه‌های حساس است و با دو حرکت دورانی و نوسانی به تمیزکردن دندان‌ها بسیار کمک می‌کند. این عملکرد باعث می‌شود که حتی دندان‌های انتهایی و شیارهای بین دندان‌ها که بسیار مستعد تشکیل پلاک هستند، کاملا تمیز شده و از شروع خرابی دندان از این نقاط جلوگیری شود.

انرژی این مسواک از باتری قابل ‌شارژ آن تأمین می‌شود که با یک بار شارژ کردن تا 1 هفته شارژدهی دارد. مدت‌ زمان مسواک ‌زدنی که توسط دندان‌پزشکان توصیه می‌شود، حداقل 2 دقیقه است که این مسواک برقی پس از 2 دقیقه از شروع مسواک‌ زدن، با هشدار لرزشی، زمان موردنظر را اعلام می‌کند.

ویژگی‌ها

قابلیت تعویض سری: بله

سری ها: سری برای دندان های حساس

نوع حرکت: چرخشی، لرزشی

تایمر: دارد

سرعت چرخش در دقیقه 7600

توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه

پایه شارژ: دارد

مدت زمان شارژ باتری: 10 ساعت

مدت زمان شارژدهی باتری: 7 روز

سایر ویژگی‌ها: – تکنولوژی 2D نوسانی – دورانی، امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان‌های عقبی، پاک کننده لکه ها و پلاک‌های دندان

فشار بیش از حد مسواک روی دندان و لثه، برای دندان‌ها مضر است؛ اما در این مدل از بهترین مسواک برقی به دلیل وجود سنسور فشار، فرد می‌تواند از این آسیب جلوگیری کند. استفاده‌ی مداوم از این مسواک برقی باعث سفید شدن دندان‌ها پس از 21 روز می‌شود؛ ضمن اینکه به کاهش التهاب لثه‌های حساس کمک بسیاری می‌کند.

ویژگی‌ها

قابلیت تعویض سری: بله

سری ها: سری سفید کننده، سری برای تمیز کنندگی قوی، سری برای دندان های حساس

نوع حرکت: چرخشی، لرزشی

تایمر: دارد

سرعت چرخش در دقیقه 8800

توضیحات تایمر: اعلام زمان کافی مسواک با پالس پس از 2 دقیقه

پایه شارژ: دارد

مدت زمان شارژ باتری: تا 22 ساعت

مدت زمان شارژدهی باتری: تا 7 روز

سایر ویژگی‌ها: از بین برنده پلاک های میکروبی ( عامل اصلی التهاب لثه)، دارای سنسور فشار، دارای محفظه‌ نگهدارنده‌ی سری‌ها با در پوش

سوالات متداول

چگونه بهترین مسواک برقی موجود در بازار را انتخاب کنیم؟

برای خرید یک مسواک برقی خوب، بهتر است علاوه بر برند تولیدکننده، به مواردی مانند نوع سَری‌ها، قابلیت تعویض سری، سرعت چرخش، تایمر، نوع حرکت، مدت‌زمان شارژ باتری و استفاده، قیمت و دیگر ویژگی‌ها توجه نمایید.

قیمت مسواک برقی چقدر است؟

این عامل به شرکت سازنده، نوع و کیفیت محصول بستگی دارد. اما به‌طور تقریبی، قیمت مسواک برقی در بازار بین ۳۰۰ هزار تومان الی ۱۵ میلیون تومان است.

مسواک برقی خارجی بهتر است یا ایرانی؟

کیفیت محصولات خارجی بهتر بوده و دوام بیشتری نیز دارند. توصیه می‌کنیم اگر به دنبال بهترین مسواک برقی هستید، به سراغ برندهای ناشناخته و متفرقه نروید.

 

دکمه بازگشت به بالا