ورزشی

بررسی دیدار سوم پرسپولیس درلیگ قهرمانان/سرخ‌ها میهمان زرنگی دارند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

اسماعیل حلالی در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، با اشاره به شرایط پرسپولیس در آستانه بازی با استقلال تاجیکستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی در آسیا کاملا با لیگ برتر خودمان فرق دارد. چنین دیدارهایی نیاز به تمرکز بسیار بالای تیمی دارد. پرسپولیس باید منطقی بازی کند تا سه امتیاز را بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره بازیکنان تأثیرگذار استقلال تاجیکستان افزود: این تیم یکی از بهترین تیم‌های تاجیکستان است که به تهران می‌آید. قطعا تیمی که بتواند النصر را برای دقایقی از بازی غافلگیر کند حریف سرسختی محسوب می‌شود. در لیگ برتر ایران هم تصور تیمی از پیش بازنده اشتباه است چه برسد برای لیگ قهرمانان آسیا که بازیکنان با کلاس بالاتری حضور دارند. استقلال تاجیکستان تیم زرنگی است و از کمترین موقعیت‌های خودش نهایت استفاده را می‌کند.

حلالی درباره تأثیر حضور تماشاگران در این دیدار تصریح کرد: انرژی مثبت هواداران وجود دارد اما فکر می‌کنم نباید بازیکنان پرسپولیس هیجانی و احساسی شوند. بازی منطقی پرسپولیس می‌تواند سه امتیاز خانگی را به همراه داشته باشد. جای اشتباه نباید بگذارند. پرسپولیس قطعا قدرت خیلی بیشتری با تماشاگران دارد که باید حریف را تحت تأثیر قرار دهد نه اینکه خودش در آن حل شود.

او درباره مشکلات اولیه در فوتبال کشور همچون زمین چمن تمرین و بازی مناسب تاکید کرد: باید ببینیم چه اقداماتی داشته‌ایم که حالا انتظار چنین موضوعاتی را هم داریم. ما باید بهترین خودمان باشیم. هیچ اقدامی برای زیرساخت‌های مناسب نداشته‌ایم که حالا انتظار داشته باشیم یک شبه مشکلات اینچنینی حل شود.

کارشناس فوتبال ایران در خصوص ادامه مشکلات اقتصادی باشگاه‌ها در پرداختی‌های خود با وجود تعیین سقف بودجه از سوی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مشکل با تعیین سقف بودجه حل نمی‌شود. مشکلات باید ریشه‌ای برطرف شود. حقوق مالی باشگاه‌داری باید تأمین شود تا مدیران بتوانند منابع درآمدی خود را داشته باشند. شما نمی‌توانید بدون داشتن حقوق قانونی دنبال حل آن باشید. حق پخش فوتبال باید در همین چرخه خرج شود و فوتبالی‌ها از آن بهره ببرند تا کمبودی احساس نشود.

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا