اجتماعی

بررسی دقیق و کامل در معاینه و کالبدگشایی از مهسا امینی انجام شد

Organisation of Medical law in Kishore در شاهدة كمامة نمرة شده از سوي آين ورجاين بري ايكاني كے فوت مهسا اميني عنديه اي سدر كرد.

به رابوت آسنا به نقل از دانش کل للگانو کل لِیں کے کے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے ہے

به به به به به به به به به به ازام مجرب مجرب این استان استان تحره . به از عز دوت متفيه و در بي در صور به بي درستي به جديد ومقامة يكم مبر از كادر لونيستيك فيكر شهدة شد.

در رسیدگی به این پرونده معاینه دقیق و کاملی در معاینه و کالبد شکافی انجام شد و تمامی معیارها و شاخص های تعیین علت مرگ، معاینه خارجی و اندام های داخلی بدن انجام شد و نمونه های لازم از بافت ها و اندام های داخلی بدن برداشت و به آزمایشگاه های تخصصی فرستاده شد و به منظور حصول نتیجه آزمایش های ارسالی و با در نظر گرفتن نتایج معاینات و کالبد شکافی، محتویات پرونده بیمارستان و مدارک پزشکی نامگذاری شد. و همچنین نظر کارشناسی حوزه های مربوطه در قالب کمیسیون ویژه پزشکی که به دستور دادستان محترم در ادارات صورت گرفت و قانون پزشکی استان تهران تشکیل و به مقام محترم قضایی ارسال می گردد. .

مهسا امینی دختر 22 ساله هفته گذشته توسط پلیس دستگیر شد و روز جمعه جان باخت.

پلیس تهران نیز با تایید مرگ مهسا امین پس از دستگیری توسط یکی از گشت‌های پلیس در روز جمعه توضیح داد: تور تور تور داکرادرهه کاردوی شد»

ریاس جهور که برای شرکت در سران شانگهای در ویزیبکی به سر می برد به وزیر کیشور بری کریس کیں تلک پیش بیش برای “مهسا امینی” دستور پی گیری و کریں اسدر کرد.

پیکر مهسا امینی امروز در سقز به خاک سپرده شد در آیین تشییع پیکر و خاکسپاری وی، علاوه بر خانواده و بستگان آن مرحوم، افراد زیادی حضور داشتند و برخی از مسئولان شهرستان شقز نیز حضور داشتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا