ورزشی

بدشانسی سردار پس از درخشش؛ آزمون در بیمارستان رم

تیم رم روند بسیار خوبی را آغاز کرده است و قبل از میزبانی از مونزا در هفته نهم سری آ ایتالیا، روی نوار سه پیروزی پیاپی قرار داشت. در بازی عصر امروز هم این تیم موفق شد با یک گل شیرین دقایق پایانی، تیم مونزا را در خانه شکست دهد. شکستی که البته هزینه‌های زیادی برای این تیم داشت.

سردار آزمون در دقیقه 63 وارد بازی شد و در مدت حدود نیم ساعت بازی قابل قبولی ارائه کرد و موفق شد یک موقعیت خوب روی دروازه حریف خلق کند. اما بعد از بازی از باشگاه رم خبر می‌رسد که این بازیکن دچار مصدومیتی از ناحیه عضلات ساق پا شد و با وجود احساس درد در زمین باقی ماند و بازی را کامل کرد.

ان دیکا هم از ناحیه کف پا مصدوم شد و هر دوی این بازیکنان برای مشخص شدن شدت مصدومیتاشان نیاز به تست‌های بیشتر خواهند داشت. رم یک لیست بلند بالا از مصدومان شامل، مارش کامبولا، پائولو دیبالا، رناتو سانچس، لورنزو پیگرینی و تامی آبراهام دارد.

ژوزه موینیو هم در دقایق پایانی بازی به دلیل توهین به سرمربی حریف از زمین اخراج شد و حداقل یک بازی از همراهی تیمش محروم خواهد بود.

258 258

تیم خبری ورزشی

با تمرکز بر روند تحول و تغییرات فناوری در ورزش، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مقالات جذاب و اطلاعاتی درباره‌ی نقش فناوری در بهبود عملکرد ورزشی می‌پردازم. هدفمندی خود را در ارتقای دانش ورزشی و بررسی نوآوری‌های فناورانه در ورزش قرار می‌دهم. همراه با من باشید و به دنیای فناوری در ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا