باقری کنی: انتظار دریافت «کوثر» برای انقلاب اسلامی داریم

انقلاب اسلامی

به گزارش مجله لوکس علی باقری در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت با عنوان «شهدای پرواز اردیبهشت» که در محل وزارت امور خارجه  برگزار شد، گفت: ماه خرداد ماه پرحادثه و پر حماسه انقلاب اسلامی است چه ۱۵ خرداد ۴۲ چه ۱۴ خردداد ۶۸ چه سوم خرداد ۶۱ و چه ۳۱ خرداد ۶۰، اما شهیدان پرواز اردیبهشت تحمل نکردند تا خرداد فرا برسد، پیشاپیش به سوی معبود خویش شتافتند و حادثه بزرگی را رقم زدند.

به نقل از مجله لوکس وی افزود: ولی حماسه در اول، دوم و سوم خرداد در تبریز تهران، بیرجند و مشهد رخ داد و یک ملت در بدرقه و تشییع شهدای خدمت با همه ابهتش در برابر همه جهانیان قدرت و اقتدار و صلابت نظام جمهوری اسلامی ایران را پشت سر رهبری معظم انقلاب به نمایش گذاشت و امروز که ما داغدار این مصیبت بزرگ هستیم اما همچنان با صلابت و افتخار میراث‌دار سرمایه‌ها و اندوخته‌های این عزیزان هستیم. 

باقری یادآور شد: ظریفی می‌گفت پیامبر اعظم (ص) ۲ فرزند داشت قاسم را در راه خدا داد و ابراهیم را. ما امروز قاسم و ابراهیم انقلاب اسلامی را تقدیم کردیم، اما همان طور که خداوند متعال در ازای صبر و تحمل پیامبر در برابر از دست دادن قاسم و ابراهیم به او کوثر عنایت کرد انتظار دریافت کوثر از ذات باری تعالی برای انقلاب اسلامی داریم و این قول را می‌دهیم که پاسبان و پاسدار و حافظ این کوثر باشیم.

دکمه بازگشت به بالا